Архив рубрики ‘Uncategorized’

     Задля підтримки наших військових та тимчасово вимушених переселенців зараз активно працюють усі, хто може долучитися до цього процесу.

    Працівники закладів культури та спорту Гайсинської громади активно долучаються до волонтерства та всебічно допомагають нашим військовим.  Дізнатись більше »

Новорічне свято “Новорічна феєрія чудес” відбулося в дитячій бібліотеці.

ам

     В різдвяно – новорічні свята і дорослі і малі чекають на подарунки, здійснення заповітних мрій і новорічного дива.

    26 грудня у бібліотеці-філії для дітей м. Гайсин відбулося новорічне свято “Новорічна феєрія чудес” на яку завітали поціновувачі книги, здобувачі освіти 6 класів комунального закладу «Ситківецька спеціальна школа» Вінницької обласної ради. Дізнатись більше »

Учні Михайлівського ліцею відвідали музей фольклору Гната Танцюри.

Екскурсія до музею фольклору Гната Танцюри
     До музею фольклору Гната Танцюри завітали лідери учнівського самоврядування Михайлівського ліцею на чолі з педагогом – організатором Л.І.Зизою.
   Гнат Трохимович Танцюра вніс великий вклад в збереження народної пісні, звичаїв і традицій нашого рідного краю. Дізнатись більше »

Виставка какртин у центральній бібліотеці.

Виставка картин Анни Добрянської в Гайсинській центральній бібліотеці
         Третього червня відкрилася виставка робіт самобутньої художниці Анни Добрянської , мешканки села Кіблич, яка триватиме впродовж місяця.
          У своїх роботах сучасна художниця звертається до українського коріння та стимулює до роздумів над власною ідентичністю. Дізнатись більше »

Вітання з Новим Роком 2020!

16 днів проти насильства!

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

«Україна пам’ятає! Світ визнає!»

holodomor-big

Українська революція 1917-1921 рр. стала переломним моментом нашої історії. Вона прискорила становлення української політичної нації, національної еліти й селянської верстви. Хоча Українська революція зазнала поразки, національне відродження було настільки сильним, що більшовики не могли його ігнорувати. Вони змушені були піти на створення у 1919 році квазідержави – УСРР і певні поступки українському національному рухові, результатом якої стала українізація та НЕП. Українізація швидко досягла вражаючого успіху. В 20-х рр. розпочався український культурний ренесанс на чолі із українською інтелігенцією.

Дізнатись більше »