Архив рубрики ‘ВІДЕО-АРХІВ’

Виставка-спомин «Сонях пам’яті» до Дня пам’яті захисників України

Сонях пам`яті
             29 серпня – саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів. Дізнатись більше »

Свята земля серпанку і калини

Виставка до Дня Незалежності України
                    24 серпня – це не просто день народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни.

Віртуальна виставка «Моя незалежна країна – вільна сильна Україна»

Моя незалежна країна вільна jpg
             24 серпня ми святкуємо 30-річницю Незалежності України. Україна в порівнянні – молода незалежна держава, історія якої сягає сивої давнини. Позаду лишився тернистий шлях боротьби за незалежність, попереду був нелегкий і непростий процес побудови нової держави, громадянського суспільства, утвердження демократії. Дізнатись більше »

«Гайсинщина крокує крок за кроком»

Гайсинщина крокує крок за кроком
             24 серпня 2021 року виповнюється тридцять років від дня прийняття Верховною Радою України історичного документу “Акту проголошення Незалежності України”. За цей час відбулось багато змін і в державі і в нашому краї.
Тридцять років для історії людської цивілізації – це лише одна мить. Для України, в тому числі і нашого краю з часу здобуття незалежності в 1991 р., ці тридцять років умістили цілу епоху, наповнену подіями і процесами доленосного значення. Дізнатись більше »

Віртуальна мандрівка «Гайсин: через історію в сучасність».

Гайсин через історію в сучасність
                    Яке чудове наше місто Гайсин!
             Воно розкинулось на обох берегах річки Сіб. Місто має вражаючі краєвиди, чарівну природу, пам’ятники історії та культури, свою неповторну історію, тут живуть, працюють і творять талановиті люди. Дізнатись більше »

Вітання з Днем бухгалтера!

З днем бухгалтера
 Шановні бухгалтери прийміть в цей чудовий літній день
теплі вітання з вашим професійним святом — Днем бухгалтера. Дізнатись більше »

Театралізоване святкове дійство «Ой на Івана, ой на Купала»

DSC_6528
              7 липня в парку культури та відпочинку ім.. Б. Хмельницького відбувалося театралізоване святкове дійство «Ой на Івана, ой на Купала», яке підготували та провели працівники міського Будинку культури. Дізнатись більше »