Архив рубрики ‘ВІДЕО-АРХІВ’

До 80-річчя звільнення України від нацистських окупантів в закладах культури були проведені заходи.

4

   Сьогодні наша громада відзначає 80-ту річницю визволення Гайсинщини від німецько-фашистських загарбників.

 Пам’ятною незабутньою датою увійшло в історію Гайсина 14 березня 1944 року, адже саме тоді 232-га стрілецька дивізія Другого Українського фронту принесла визволення місту. Дізнатись більше »

Слайд-презентація “Зачарована Поділлям”.

апві
        25 лютого день народження Лесі Українки, відомої української поетеси, збирачки народного фольклору.
      Життя і творчість геніальної поетеси, доньки українськогонароду Лесі Українки, а також її родини, нерозривним, тісним чином пов’язані з Поділлям. Дізнатись більше »

Обласний онлайн фестиваль-конкурс аматорського кіно «Кінометр».

апв

     Нещодавно проходив фестиваль-конкурс аматорського кіно «КіноМетр» 2023.

    За результатами голосування журі фільм «ПАМ`ЯТАЄМО, CУМУЄМО» керівника народної кіностудії Чечелівського сільського Будинку культури Олександра Міщенка зайняв ІІІ місце в номінації «Фільм на тему російського вторгнення в Україну 2022 р.». Дізнатись більше »

У день пам`яті Героїв Крут у Кущинцях та Гнатівці відкрили меморіальні дошки на честь полеглих захисників.

5

        Сьогодні, 29 січня, у 106-ту річницю пам’яті Героїв Крут, у с. Кущинці Гайсинської громади, на фасаді сільської середньої школи та у с. Гнатівка на фасаді сільського клубу відкрили три пам’ятні дошки на честь полеглих Захисників, учасників російсько-української війни, відчайдушних патріотів-земляків, що віддали своє життя у бою за Україну- Демку Михайлу Васильовичу, Кондратюку Олександру Миколайовичу та Дідиченку Олександру Івановичу. Дізнатись більше »

У Гайсині вшанували пам’ять Героїв Крут.

чя

      Крути – сумна, але славетна сторінка нашого літопису. Ця назва стала символом українського відродження.

     У січні 1918 року саме сила національної ідеї покликала молодь і студентство столиці новонародженої Української Народної Республіки стати на захист рідної країни. Дізнатись більше »

День Соборності України: Наша єдність – наша зброя!

рвмма

     День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Дізнатись більше »

Василь Стус – постать, що єднає Україну. Заходи бібліотек Гайсинської ЦБС до 86-ї річниці від дня народження Василя Стуса.

416123347_1523379028501320_8149579757526359751_n

    06 січня 1938 року– у селі Рахнівка на Вінниччині народився Василь Стус, поет, дисидент, правозахисник. Поет рідкісного таланту, який обрав долю борця. Із 47-ми років життя 13 провів у радянських слідчих ізоляторах, карцерах, камерах-одиночках, мордовських таборах, на Колимі, на каторжній роботі в шахті. Дізнатись більше »