Архив рубрики ‘Спортивні здобутки’

Орієнтувальники Гайсинщини отримали високу оцінку на ХХІІІ Всеукраїнських змаганнях.

Орієнтувальники ГРОТ на Всеукраїнських змаганнях
           15 – 17 жовтня в м. Київ пройшли ХХІІІ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування, присвячені пам’яті Героя-афганця Олега Оніщука та Героя України Олега Міхнюка.
        Серед 414-ти учасників змагань були і орієнтувальники Гайсинщини. На цей раз їх було не так багато – всього четверо. Дізнатись більше »

Футболісти відзначили День захисників і захисниць України

Відкритий турнір ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ з міні-футболу присвячений Дню захисників і захисниць України.

14 жовтня наша держава святкує День захисників і захисниць України. За ініціативи відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради, фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та військових частин, які базуються на території Гайсинської територіальної громади, було вирішено відзначити свято по-спортивному, а саме провести відкритий турнір ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ з міні-футболу, присвячений Дню захисників і захисниць України. Дізнатись більше »

Успіхи орієнтувальників Гайсинщини на чемпіонаті України.

Гайсинські спортсмени на  чемпіонат України зі спортивного орієнтування
15 – 20 вересня в м. Вінниця пройшов чемпіонат України зі спортивного орієнтування
на спринтерських дистанціях. В ньому взяли участь спортсмени з усіх регіонів нашої держави. Дізнатись більше »

Гайсинські спортсмени взяли участь у літньому таборі з кіокушинка й карате

Вихованці секції карате Гайсинської дитячо-юнацької спортивної школи

         Вихованці секції карате Гайсинської дитячо-юнацької спортивної школи і влітку не перестають активно тренуватися й підвищувати свій кваліфікаційний рівень. Дізнатись більше »

Турнір жіночих волейбольних команд, присвячений 30-ій річниці Незалежності України

2

                17 липня в спортивній залі Гайсинської ДЮСШ пройшов турнір жіночих волейбольних команд, присвячений 30-ій річниці Незалежності України. Організаторами змагань стали відділ культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради та відокремлений підрозділ громадської організації ВФСТ «Колос» Гайсинської територіальної громади за сприяння громадської організації «Майбутнє починається сьогодні». Дізнатись більше »

Тріумф наших орієнтувальників на змаганнях «Кубок Дружби»

Головна

        2-4 липня в Черкаській області проходили традиційні змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Дружби-2021». Вчетверте в них приймали участь орієнтувальники Гайсинщини. До команди  спортивного клубу «ГрОТ» ввійшло десять спортсменів на чолі з головою відокремленого підрозділу ВФСТ «Колос» у Гайсинській територіальній  громаді  Юрієм Охріменком. Дізнатись більше »

Спортивні заходи до Дня молоді

Турнір з тхеквондо в Гайсині до Дня молоді

26 червня 2021 року у спортивному залі Гайсинської ДЮСШ відбувся турнір з тхеквондо ВТФ серед вихованців школи присвячений Дню молоді. Дізнатись більше »