Архив рубрики ‘Спортивні здобутки’

Учні Гайсинської ДЮСШ здобули І місце на чемпіонаті Вінницької області з волейболу.

Чемпіонаті Вінницької області з волейболу.

     20-21 травня в м. Вінниці в спортивному комплексі «Здоров’я» та в ліцеї №19 пройшов чемпіонат Вінницької області з волейболу, серед юнаків 2010 р.н та молодших.

    У змаганнях прийняло участь 11 команд з різних куточків Вінницької області. В перший день змагань наша команда Гайсинська ДЮСШ, розділившись по підрупах потрапила у 2 підгрупу; м. Бершадь, м. Копайгород. Дізнатись більше »

Спорстмен з Гайсинського району зайняв друге місце на чемпіонаті України з Макотокай карате (WKMO) у розділі «контакт куміте»

Відкритий чемпіонат України з Макотокай карате (WKMO

   20 травня 2023 року у м. Одеса на базі Одеського державного університету внутрішніх справ (ОДУВС) відбувся відкритий чемпіонат України з Макотокай карате (WKMO) у розділі «контакт куміте» серед дівчат та хлопців.

   У спортивній залі ОДУВС урочисте відкриття змагань провів командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Олексій Леонідович Неїжпапа. Дізнатись більше »

Волейболістки Гайсинської ДЮСШ взяли участь у міжобласному товариському турнірі.

Міжобласний товариський турнір

   20 травня дівчата Гайсинської ДЮСШ взяли участь у міжобласному товариському турнірі у с. Кочубіївка Уманського району серед двох вікових категорій-2006 р.н і молодші та 2009 р.н і мол.

     Змагання проводились серед трьох команд кожної вікової категорії-ВК”Авіон” (Паланська ТГ,Черкаська обл.),ВК Гіпаніс-ДЮСШ (м.Первомайськ Миколаївська обл) та Гайсинська ДЮСШ (Вінницька обл). Дізнатись більше »

Спортивні здобутки учнів спортивної школи з бадмінтону.

Гайсинська ДЮСШ Бадмінтон
     У м. Вінниця 13-14 травня 2023 року відбувся чемпіонат області з бадмінтону серед дорослих в якому прийняла участь команда Гайсинської територіальної громади.
    В змаганнях брали участь кращі спортсмени Вінницької області. Команду Гайсинської територіальної громади представляли випускники Гайсинської ДЮСШ та теперішні вихованці ДЮСШ. Дізнатись більше »

Орієнтувальники Гайсинщини підтверджують свій високий клас.

Орієнтувальники Гайсинщини

      4 – 7 травня 2023 р. в м. Чернівці пройшов командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування. В ньому стартували 561 учасник з 21 команди областей України.

      До складу збірної команди Вінницької області було включено шість орієнтувальників спортивного клубу ГрОТ та їх тренер – голова відокремленого підрозділу ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ Юрій Охріменко. Дізнатись більше »

Волейболісти Гайсинської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Вінницької області.

Чемпіонат з волейболу

    6-7 травня у місті Вінниця вперше відбувся чемпіонат Вінницької області з волейболу «Дитяча ліга» серед дівчат 2010 р.н. та молодших.

    В змаганнях прийняли участь 8 команд цієї вікової категорії,в тому числі і наша команда Гайсинської ДЮСШ. Дізнатись більше »

Першість Гайсинської ДЮСШ з тхеквондо ВТф.

Першість області з тхеквондо

        6 травня відбулася першість Гайсинської ДЮСШ з тхеквондо ВТф.

   На участь заявилося 18 дівчат та 15 хлопців по шість вагових та вікових категорій. Змагання проходили у напружених поєдинках ніхто не хотів програвати. Дізнатись більше »