Архив рубрики ‘Новини’

Учні місцевих шкіл відвідали музей АТО.

га
        Напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення та 10-річчя російської агресії музей відвідали учні 7-В класу ЗЗСО І-ІІІ № 4 (класний керівник Загурська Світлана Василівна).
      На початку екскурсії хвилиною мовчання згадали всіх Героїв, які віддали свої життя за вільне майбутнє України. Дізнатись більше »

Приємна новина – нові книги у бібліотеках громади!

2іфіф

          До Гайсинської ЦБС надійшли нові книги від Українського інституту книги. Це україномовні видання сучасних авторів: художні твори, твори для дітей та юнацтва різних вікових категорій, науково – популярна література. Дізнатись більше »

Учні 7 -А класу ліцею №7 відвідали музей ветеранів війни в Афганістані.

олп

        Відвідувачі прослухали інформацію про афганську війну, саму країну Афганістан і розглянули запропоновані матеріали, особисті речі воїнів, які пройшли горнило афганської війни, військові карти бойових дій спецназу, різні види зброї та вибухової техніки, які використовувалися під час проведення бойових дій. Дізнатись більше »

В Гайсині відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ.

пвро

     21 лютого на площі Миру в м. Гайсин відбувся благодійний концерт аматорів мистецтва МБК «Все буде Україна», який ми приурочили Міжнародному Дню рідної мови.

     Захід був організований з метою збору коштів для волонтерської допомоги ЗСУ. Дізнатись більше »

В бібліотеках Гайсинської ЦБС відвувся ряд заходів до Міжнародного дня рідної мови.

пв

      Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.

    Мова – духовний скарб нації. Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. Дізнатись більше »

У музеї фольклору відбувся виховний захід «У рідному слові – велика сила».

4

      21 лютого в Міжнародний день рідної мови до музею фольклору Гната Танцюри завітали здобувачі освіти 7-А та 7-В класів ЗЗСО №4 м.Гайсина.

     Вони були присутні на виховному заході «У рідному слові – велика сила». Дізнатись більше »

«Мово рідна, серцю близька, ти наша пісня материнська».

кру

     Рідне слово, скільки в тобі чарівних звуків, животворного трепету і вогню, скільки в тобі доброти і лагідності, мудрості земної, що може бути дорожчим для людини за рідне слово…

       Мова – це великий скарб, який єднає націю, мову потрібно шанувати, берегти і розумно збагачувати. Дізнатись більше »