Архив рубрики ‘ФОТО-НОВИНА’

У Гайсині відзначили Міжнародний день шахів.

Міжнародний день шахів.
       20 липня в усьому світі заведено відзначати Міжнародний день шахів. Святкують його як професійні шахісти, так і любителі інтелектуальної гри. Свято було засноване з ініціативи
    Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ) та ЮНЕСКО у 1966 році. В 2011 р. Постановою Верховної Ради України «враховуючи вагомі досягнення українських шахістів, з метою привернення уваги до шахового спорту як високоінтелектуального, доступного і масового видуспорту» проголошено святкування цієї дати в Україні. Дізнатись більше »

Історія походження назви села Куна. Краєзнавчі нотатки.

Історія села Куна

      Це дуже давнє і велике село, старше за Гайсин і Мар’янівку, яке розташовувалось, раніше на родючих чорноземах на території нинішніх Куни і Кунки.

      В свій час, село майже повністю було вирізано татарами, після чого, до своїх старих розмірів уже не відродилося. На його місці утворилось два нових – теперішні Куна і Кунка (Велика Куна і Мала Куна). Дізнатись більше »

“Український молодіжний форум 2024: Вільні мріяти!”.

Оголошення

    Міністерство молоді та спорту України спільно з Радою з молодіжних питань при Президентові України та міжнародними партнерами 10-12 серпня 2024 року організовує “Український молодіжний форум 2024: Вільні мріяти!”

     Форум присвячений відзначенню Міжнародного дня молоді та покликаний зібрати на одному майданчику близько трьохсот найактивніших представників та представниць молодіжної сфери з різних куточків України. Дізнатись більше »

IV Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?».

IV Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?

       З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; збереження культурної спадщини Українського народу; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності; популяризації волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану,  Дізнатись більше »

В музеї АТО відбувся показ документального фільму.

Показ документального фільму про Юрія Тарана

      17 липня, напередодні другої річниці з дня загибелі нашого Героя-земляка Юрія Тарана в приміщенні музею АТО м. Гайсин відбувся показ документального фільму про Юрія Олександровича «Він міг стати Міністром оборони» від телеканалу «Рада». Адже людина жива доти, поки її пам’ятають.

      Перед початком показу присутні вшанували пам’ять всіх полеглих Захисників і Захисниць хвилиною мовчання. Дізнатись більше »

В іменах моя земля…

В іменах моя земля.

   Споконвіку люди не були байдужі до назв своїх поселень. Про це свідчать не лише літописи, в яких часто пояснюються причини появи назви міста чи села, а й значно давніші писемні й усні перекази багатьох народів.

   Серед розмаїття народних легенд особливе місце займають легендарні перекази щодо походження, історії, етимології назв наших міст і сіл. Дізнатись більше »

Привітання з Днем бухгалтера!

З Днем бухгалтера

Шановні бухгалтери галузі культури та спорту Гайсинської міської ради, ветерани бухгалтерської служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.  Дізнатись більше »