Архив для січня 15, 2017

П Л А Н роботи відділу культури і туризму Гайсинської райдержадміністрації на 2017 рік

plan_word

Пріоритетними завданнями, що визначатимуть діяльність відділу культури і туризму Гайсинської райдержадміністрації, закладів культури району у 2017 році стане реалізація державної політики в сфері культури, охорона культурної спадщини, створення умов для творчого розвитку особистості, підвищення культурного рівня, естетичного виховання громадян, доступності освіти у сфері культури для дітей та юнацтва, задоволення культурних потреб населення району, розвиток закладів культури.

ЗВІТ про роботу відділу культури і туризму Гайсинської райдержадміністрації за 2016 рік

zvit_plan

Протягом звітного року в Гайсинському районі реалізацію державної політики в сфері культури здійснювали 96  закладів культури,  з них:
51 заклад клубного типу (27 сільських будинків культури, 11 сільських клубів, 12 клубів-бібліотек),
35 бібліотечних установ;
7 музейних закладів (5 – зі званням «народний», 2 – державних);
Гайсинська  музична школа;
Дирекція кіномережі;
Парк культури і відпочинку ім. .Б. Хмельницького.
В закладах культури району працює 212 спеціалістів та 68 осіб технічного персоналу.

Дізнатись більше »

Різдвяне диво – 2017

Різдвяне диво 2017 Гайсинщина

Вже третій рік поспіль у районному Будинку культури відбувається районний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво». Конкурс проводиться за участю усіх територіальних громад району, які представляють на святі різдвяні експозиції та конкурсну програму з виконанням колядок і щедрівок.

Дізнатись більше »

Різдвяне диво в м. Вінниця

Різдво вважають святом сім’ї, його традиційно святкують у родинному колі. Від покоління до покоління передавались традиції святкування Різдва Христового. Обов’язковим атрибутом Різдва у наших дідів та прадідів було вистилання долівки дому сіном, а столи соломою, що було символом ясел, на які поклали новонародженого Христа.
14 січня, у Вінниці у великому родинному колі працівників культури області відбувся IV обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво – 2017». Дізнатись більше »