Архив для липня, 2017

Благодійний концерт для учасників бойових дій

DSC_9797

9 липня за ініціативи та підтримки голови Гайсинської райдержадміністрації Уткіна Владислава Анатолійовича, голови районної ради Борового Григорія Івановича та ради ветеранів воїнів АТО на чолі з Данилюком Миколою Миколайовичем організовано та проведено благодійний концерт для учасників бойових дій, які проходять реабілітацію у Вінницькому обласному військовому госпіталі.

Дізнатись більше »

«Сім’я і родина – це вся Україна»

294267_1_w_300

З метою підтримки та популяризації родинної творчості 9 липня 2017 року в с. Правилівка (Якимівська сільська рада) Оратівського району у «Театрі на городі» Ганни Секрет проводився фестиваль родинної творчості «Сім’я і родина – це вся Україна».

Дізнатись більше »

Ой на Івана та й на Купала

DSC_9622

Традиційно щороку в місті Гайсин 7 липня відбувається міське театралізоване свято Івана Купала. Приємно те, що жителі міста з радістю та хорошим настроєм приходять на такі заходи. Цьогоріч хочеться відзначити, що серед присутніх було дуже багато молоді.

Дізнатись більше »

“Освячені горном”

1

7 липня в мальовничому селі Новоселівка Гайсинського району відбувся обласний пленер майстрів гончарного мистецтва “Освячені горном”, куди з’їхалися майстри Вінницької області. Більш того щороку в цей день співпадає день народження нашої славної землячки, Заслуженого майстра народної творчості Міщенко Фросини Іванівни, якій цьогоріч виповнилось 91 рік.

Дізнатись більше »

Конкурс сучасної популярної музики “Музика літа”

Музика літа Калинівка

30 червня в районному Будинку культури міста Калинівка відбувся IV обласний конкурс сучасної популярної музики «Музика літа». В ньому взяли участь двадцять один колектив. Конкурс проводився серед колективів таких жанрів: вокально-інструментальні ансамблі, диксиленди та рок-гурти.

Дізнатись більше »