Архив для серпня, 2017

Офіційна делегація з Гайсинського району прийняла участь в урочистостях з нагоди 26-ї річниці незалежності України у м. Вінниця

dsc_0726

23 серпня 2017 року делегація гайсинчан на чолі з головою Гайсинської райдержадміністрації Владиславом Уткіним, головою районної ради Григорієм Боровим прийняла участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності України, що пройшли в переддень свята у м. Вінниці на площі біля кінозалу «Райдуга» ЦПКіВ ім. Горького.

Дізнатись більше »

Гайсинчани вшанували символ держави – Державний Прапор України

ukraine

23 серпня 2017 року гайсинчани  відзначили День Державного Прапора України – у м.Гайсин на Площі Миру  відбулися урочистості з нагоди цього дня. Під час святкового заходу честь урочисто підняти Державний  Прапор України була надана військовослужбовцям Гайсинського гарнізону.

Дізнатись більше »

Районний фестиваль “Скарби Поділля”

 нагоди Дня незалежності України 22 серпня 2017 року у районному Будинку культури розгорнулась виставка робіт провідних майстрів Гайсинщини з різних видів народного мистецтва. Це і вишивка, і різьба по дереву, гончарне мистецтво та живопис.

Дізнатись більше »

Фільм про перебування аматорів Гайсинського РБК на Сході країни

DSC_1997

Дізнатись більше »

Аматори сцени Гайсинщини в зоні АТО

Гайсинчани в АТО

Україна завжди мала хоробрих воїнів, що не шкодуючи своїх сил, здоров’я і життя виборювали перемогу. І сьогодні мужні сини України захищають нашу неньку Україну від ворогів. Надзвичайно важливо як підтримувати військових, так і показувати, хто стоїть на передовій, і завдяки кому ми можемо жити спокійно на цій землі.

Дізнатись більше »

Відкриття меморіальної дошки А.А.Цехмейструку в с.Крутогорб

Zexmeystryk

19 серпня в селі Крутогорб відзначили подвійне свято – День села та відкриття меморіальної дошки, віддати данину шани земляку, заслуженому артисту України Андрію Андрійовичу Цехмейструку.

Дізнатись більше »

Подорож на Схід

ATO1

Напередодні головного державного свята Дня незалежності України 16 серпня за ініціативи голови райдержадміністрації Владислава Уткіна було організовано та зібрано для військовослужбовців в зону АТО продукти харчування – воду, печиво, чай, каву, різні солодощі, а також гігієнічні засоби. А також підготовлена концертна програма аматорами сцени Гайсинщини.

Дізнатись більше »