Архив для жовтня, 2019

День нової книги!

knigi

З метою популяризації нових видань та їх подальшого використання 31 жовтня 2019 року працівники центральної бібліотеки Латюк І.О. та Гончарук К.П. завітали на гостину до педагогічного колективу СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин, де  представили нову літературу, яка надійшла до бібліотеки у ІV-му кварталі 2019 року. До уваги вчителів були представлені книги різної тематики та жанрів, а саме науково-популярна література в галузі природничих наук, техніки і технологій, екології, історії, філософії, психології, художня література українських, зарубіжних письменників.

Дізнатись більше »

«Туристичний олімп-2019»

header

Нещодавно у області проходив  І регіональний конкурс «Туристичний олімп-2019».

Проведення регіонального конкурсу мало на меті відзначення лідерів галузі туризму, які застосовують новітні підходи в обслуговуванні та підвищують позитивний туристичний імідж регіону на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Дізнатись більше »

Вклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…

IMG_8778

З нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва у Гайсині 11 жовтня 2019 року відбувся мітинг та покладання квітів до стели воїнам АТО, в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій НЕСВЯТИЙ, голова районної ради Григорій БОРОВИЙ, міський голова Анатолій ГУК, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола РИЧКОВ, заступник військового комісара Гайсинського райвійськомату Василь ІВАЩУК, сім’ї загиблих воїнів АТО та представники трудових колективів і громадських організацій. Дізнатись більше »

“Будь гідним сином, України”

DSC_9945
1 жовтня в районному Будинку культури відбулися урочисті проводи юнаків до Збройних Сил України.
«Проводи в армію – завжди хвилююча і водночас урочиста подія, яка викликає почуття гордості і радості за майбутніх воїнів, яким довіряється берегти мир і спокій рідної землі»

А вже осінь прийшла у мій сад…

pohilogo-viku-1024x768

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Дізнатись більше »