Архив для липня, 2021

Семінар по підведенню підсумків інвентаризації НКС “Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки”

счпів
              29 липня, працівники культури Гайсинської громади взяли участь у семінарі, який відбувся онлайн на платформі ZOOM. Під час семінару було багато прослухано доповідей.  Дізнатись більше »

Виставка хронологія «Свята моя Київська Русь»

Картинка до Хрещенення Руси
«Благословенний Господь Ісус Христос, що полюбив
Руську землю і просвітив її хрещенням святим»
(Повість минулих літ)
               День Хрещення Київської Русі – державна пам’ятна дата, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, відповідно до Указу Президента України від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День Хрещення Київської Русі». Дізнатись більше »

Літній читальний зал “У книжок не буває канікул”

мвчф

Літні канікули – це час, який насичений яскравими подіями, незабутніми враженнями і цікавими зустрічами. Це чудова пора для розваг та відпочинку.    Однак, успішні люди завжди вміють поєднувати приємне з корисним. Дізнатись більше »

Про творчий всесвіт, ім’я якого – бубнівська кераміка говорили під час проведення інвентаризації елементу НКС “Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки”

18

               24 липня до нашого славного гончарного краю, в осередки подільської кераміки –

 Бубнівку і Новоселівку завітали гості із столиці та міста Вінниці. Дізнатись більше »

Учасники народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю “Надія” презентували елемент НКС на Міжнародному фестивалі

56

24 липня учасники народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю “Надія” завітали на XII Міжнародний етнофестиваль звичаєвої культури “Живий вогонь”. Дізнатись більше »

Бубнівська кераміка на Міжнародному етнофестивалі “Живий вогонь”

22

          З метою збереження та пропаганди елемента нематеріальної культурної спадщини “Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки” директор музею гончарного мистецтва (музею-садиби братів Герасименків), Заслужений майстер народної творчості Шпак Тетяна Іванівна завітала на ХІІ Міжнародний етнофестиваль “Живий Вогонь” . Дізнатись більше »

День села в Харпачці – свято, яке запам’ятається надовго

21

       24 липня в селі Харпачка відбулося відзначення Дня села. Такого свята Харпачка ще не пам’ятає. Вперше у громаді сьогодні було започатковано, організовано і проведено сільським старостою Антонієм Колоденським неперевершений захід – День села. Дізнатись більше »