Архив для жовтня 1, 2021

Урочисті проводи юнаків Гайсинщини до лав Збройних Сил України.

Урочисті проводи юнаків Гайсинщини
         Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.
            Уже доброю традицією стало організовувати урочисті проводи юнаків на строкову військову службу. Такий захід є одним з виявів непорушної єдності армії і народу, любові та довіри до своїх синів, майбутніх захисників нашої Вітчизни – України. Дізнатись більше »

Підсумки інвентаризації елемента нематеріальної культурної спадщини

Підсумки інвентаризації елемента НКС Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки

         30 вересня 2021 року в м. Вінниця відбувся семінар «Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки»: «бубнівка» жива, «бубнівка» нова, «бубнівка» чарівна”. Метою семінару була презентація та обговорення результатів інвентаризації та моніторингу елемента нематеріальної культурної спадщини України «Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки», занесеної до Національного переліку елементів НКС України. Дізнатись більше »

Святкові вітання з Днем працівників освіти

З днем працівників освіти

Відділ культури, молоді та спорту Гайсинської
міської ради та працівники галузі культури громади щиро вітають педагогів Гайсинської музичної школи та тренерів дитячо-юнацької спортивної школи, а також ветеранів – освітян з Днем працівників освіти. Дізнатись більше »