Архив для січня 17, 2022

Зустріч-обговорення “Роль освіти в охороні НКС – показники, програми інструменти, головні зацікавлені сторони”.

Нематеріальна культурна спадщина - онлайн-зустріч із Тетяною Шпак

      З ініціативи громадської організації «Центр розвитку «Демократія через культуру», акредитованої в ЮНЕСКО, Державної установи «Український центр культурних досліджень» та за участі Державного агентства України з питань мистецтв і мистецької освіти, Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти    14 січня 2021 року відбулася онлайн зустріч-обговорення на тему: Роль освіти в охороні НКС – показники, програми, інструменти, головні зацікавлені сторони.    Дізнатись більше »

В музеях Гайсинщини провели екскурсії пам`яті “кіборгів”.

Екскурсія до музею АТО

      Напередодні Дня вшанування захисників Донецького аеропорту маленькі патріоти «Фабрики добра» відвідали музей АТО Гайсинщини та міський краєзнавчий музей, де Олександр Гончарук та Сергій Васильченко розповіли про подвиг «кіборгів».

Дізнатись більше »

За давньою українською традицією в сільських закладах культури щедрували та вітали всіх з Новим роком, щастя-радості бажали.

Водіння Маланки...

      Яскраві новорічно-різдвяні свята продовжуються в сільських закладах культури громади.

   Щедрий вечір, Свято Василя та Маланки стали улюбленими святами для дітей та молоді, які разом з бібліотекарями та клубними працівниками приймають участь у різноманітних заходах зі старовинними обрядами та дійствами, щедруючи по селу. Дізнатись більше »

Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров’я. У Гайсині святкували Маланки та Василя.

Свято Маланки в місті Гайсин

           14 січня на  площі перед міським Будинком культури відбулося святкування Старого Нового року, або як ще його називають у народі свято Маланки та Василя.

      Різдвяні пісні, відомі щедрівки та святковий настрій дарували усім  аматорські  колективи та солісти міського Будинку культури, закликаючи жителів і гостей громади приєднатися до святкування і проведення театралізованого дійства. Дізнатись більше »