Архив для лютого 18, 2022

Відбувся мітинг-реквієм пам’яті Героїв Небесної Cотні.

DSC_9671
       День Героїв Неебнсої Сотні – па’мтяинй день, що візданачтєсья в Укарнїі 20 лютого, це вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
        У місті Гайсині біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні пройшов мітинг – реквієм до Дня пам’яті Героїв Неебнсої Сотні. Дізнатись більше »

Працівники центральної бібліотеки долучилися до тихої акції “Ангели пам`яті”.

Ангели пам`яті

        18-20 лютого Україна відзначає річницю трагічних подій Євромайдану та вшановує світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні.                       

           Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», з метою патріотичного виховання молоді та збереження цінностей Євромайдану. Дізнатись більше »

Підсумкова нарада працівників закладів культури.

DSC_0082-1024x683
        Сьогодні в приміщенні міського Будинку культури відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури на якій було розглянуто підсумки їх діяльності за 2021 рік та пріоритетні напрямки роботи у 2022 році.
       Глядацька зала Будинку культури зібрала всіх клубних і бібліотечних працівників громади, музейних працівників та викладачів Гайсинської музичної школи. На нараді також були присутні представники місцевих засобів масової інформації які висвітлюють усі заходи на шпальтах газети та на хвилях радіомовлення. Дізнатись більше »