26 травня в приміщені Гайсинської дитячо-юнацької спортивної школи, не зважаючи на виклики сьогодення – війну, відбулась лінійка, що символізує закінчення навчального спортивного року.
Архив для травня, 2022
За крок від дорослого життя! У Гайсині учні випустились з місцевої спортивної школи.
День краєзнавства відзначили у закладах культури громади.
Краєзнавство - одне з головних напрямків патріотизму і йому належить виховання любові і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї «малої батьківщини», її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи. Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла… Дізнатись більше »
Віртуальна виставка «Історія рідного краю в книгах, легендах, пам’ятках».
Світ правди і краси. До 110-річниці від дня народження Михайла Стельмаха.
24 травня 1912 року у селі Дяківці Літинського району на Вінниччині народився Михайло Панасович Стельмах.
Чарівний світ Прибужжя, народні пісні, казки, легенди, думи вплинули на формування його письменницького таланту. Дізнатись більше »
День слов`янської писемності і культури в бібліотеках-філіях громади.
Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія – творців слов’янської писемності.
В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено відповідно до Указу Президента України від 17 вересня 2004 року № 1096/2004. Дізнатись більше »
Мистецька діяльність братів Якима та Якова Герасименків.
Багатовікові навички гончарного мистецтва брати Герасименки успадкували від батька, гончара з діда-прадіда Агафона Герасименка (1850-1925р.р.) − учня А.Гончара. Яким та Яків успішно продовжили кращі традиції цього давнього ремесла. Якимові добре вдавалося формування, а Якову − розпис. Дізнатись більше »
День слов’янської культури та писемності в бібліотеках громади.
24 травня – День слов’янської писемності та культури. У цей день вшановуються святі рівноноапостольні – першопросвітники Кирило і Мефодій. Вони – творці писемності, здійснили переклад богословських книг з грецької мови на старослов’янську, поширювали християнське вчення. Дізнатись більше »