Архив для червня 15, 2022

Спеціалісти відділу культури приєдналися до онлайн навчань.

Культурні та креативні індустрії. Онлайн навчання
    14 червня спеціалісти відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради приєдналися до вебінару за спеціальною програмою підвищення кваліфікації “Підвищення конкурентноздатності місцевих мистецьких та культурних закладів. Збереження історичної пам’яті.” Дізнатись більше »

Це пам’ять, яка дуже важлива.

Екскурсія в музеї ветеранів війни в Афганістані

     15 червня мешканці відділення стаціонарного догляду Центру надання соціальних послуг завітали до Музею ветеранів війни в Афганістані.

    Зразки зброї, військове спорядження, документи, світлини, картини… Всі ці експонати експонатів, частина з яких є унікальними, зібрано в Музеї війни в Афганістані 1979 – 1989 р. Дізнатись більше »

Волейболісти зіграли в підтримку Збройних сил України.

Турнір – відкритий Кубок Гайсинського району з паркового волейболу серед чоловічих команд на підтримку Збройних Сил України
    Не зважаючи на військові дії, в Україні поступово відновлюється спортивне життя. Так, 11 – 12 червня в м. Ладижин було проведено перший, від початку війни, на теренах Гайсинщини турнір – відкритий Кубок Гайсинського району з паркового волейболу серед чоловічих команд на підтримку Збройних Сил України.
    До участі в турнірі долучились вісім команд з Гайсинської, Ладижинської, Тростянецької, Бершадської, Теплицької територіальних громад та гості з м. Умань. Дізнатись більше »