Архив для вересня, 2022

У Гайсинській громаді відзначили Всеукраїнський день бібліотек.

DSC_8599

      30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

     Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

    З цієї нагоди у затишній залі бібліотеки-філії для дітей м. Гайсин зібралися бібліотечні працівники Гайсинської громади. Дізнатись більше »

Методичний день для бібліотечних працівників.

DSC_8580

       Днями у Гайсинській ЦБС відбувся методичний день для бібліотечних працівників. З основними викликами і завданнями, які стали перед бібліотеками громади в умовах військового стану, познайомила директор ЦБС Наталія Обертинська. Дізнатись більше »

Працівників музичної школи привітали з Днем працівників освіти.

DSC_8557

     Напередодні Дня працівника освіти, яке відзначають щороку у першу неділю жовтня, працівників Гайсинської музичної школи привітали з їх професійним святом. 

   30 вересня начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков, голова профспілки працівників культури Ігорь Гаврищук, спеціалісти відділу завітали до затишної зали музичної школи, де зібрався весь творчий колектив школи. Дізнатись більше »

Привітання з Днем працівників освіти.

osvyta1

Шановні працівники музичної школи та ветерани освітянської ниви!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя все життя. Дізнатись більше »

Привітання з Всеукраїнським днем бібліотек!

Без названия (1)
Шановні бібліотечні працівники, ветерани бібліотечної галузі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!
    Кожна бібліотека – Берегиня національної культури, скарбниця народної творчості та острівець духовності, а кожен бібліотекар – хранитель духовних скарбів. Дізнатись більше »

Спортивні змагання «З Україною в серці, з вірою в ЗСУ».

307761019_3130694460575084_658961156605803904_n
     24 – 25 вересня 2022 р. на майданчиках стадіону Гайсинської ДЮСШ та с. Чечелівка пройшли літні сільські спортивні ігри ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської територіальної громади 2022 року «З Україною в серці, з вірою в ЗСУ». Дізнатись більше »

Віртуальна прогулянка “Рідне місто у вулицях і обличчях”.

Слайд1
   27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. У різні часи та епохи людей приваблювала романтика подорожей, спілкування з друзями, знайомство з новимикраїнами, їхньою культурою, визначними і пам’ятними місцями.
    Туризм наповнює життя несподіваними відкриттями в природі, у суспільстві, зустріччю з прекрасним, сприяє формуванню людини духовно і фізично. Дізнатись більше »