Архив для жовтня 10, 2022

До 120-річчя з дня народження композитора-земляка Дмитра Балацького.

Дмитро Балацький

    У кожної людини в житті є щось таке сокровенне, найрідніше, без чого вона не може навіть уявити свого життя. Це рідний батьківський край, де вперше дитиною побачила світ.

    Це та земля, по якій ми зробили свої перші кроки, земля наших батьків, дідів і прадідів, і вона найдорожча за все в світі. Вона єдина, де ми почуваємо себе вдома, затишно і привітно. Дізнатись більше »

До музею АТО завітали маленькі відвідувачі.

Маленькі відвідувачі у музеї АТО м. Гайсин.

     Напередодні Дня захисників та захисниць України до Музею АТО м. Гайсин завітали маленькі патріоти з великими серцями – вихованці Недільної школи, що діє при храмі Св. Вмч. і Цілителя Пантелеймона ПЦУ м. Гайсин, разом зі своїми наставниками та батьками.

    Хвилиною мовчання згадали усіх Героїв, які віддали свої життя за вільне майбутнє рідної країни, з цікавістю слухали розповідь про події на Майдані та страшні сторінки російсько-української війни, з вдячністю та повагою згадували імена земляків-гайсинчан, які боролися і продовжують боротися й сьогодні за наше світле майбутнє. Дізнатись більше »

День художника в сільських бібліотеках-філіях.

Виставку-вернісаж «Подільські митці» для юнацтва презентовано у бібліотеці-філії с. Губник

       Щороку в другу неділю жовтня в Україні відзначають свято тих,хто впевнено тримає в своїх руках пензлі та олівці.

         Напевно всі люди на землі люблять і цінують красу мистецтва.

         Кожна людина ще з ранього віку передає навколишню красу на папері за допомогою олівців та фарб,як вміє. Дізнатись більше »