Архив для січня 18, 2023

Навчання на онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта для працівників закладів культури.

Навчання на онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта для працівників музеїв,

      У сучасному світі інформаційні технології розвиваються стрімко. У кожного є комп’ютер, планшет чи мобільний телефон, сьогодні уявити своє життя без гаджетів просто неможливо.

   Завдяки ним можна навчатися, спілкуватися, робити покупки, грати в ігри, читати книги, слухати музику, дивитися відео, обробляти фото тощо. Дізнатись більше »

До музею АТО завітали відвідувачі, які приєдналися до Міжнародного флешмобу дня музейного селфі.

Міжнародний флешмоб "Селфі в музеї"

     До музею АТО м. Гайсин завітали учні 6 класу ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин. Юні відвідувачі взяли участь в тематичній екскурсії, присвяченій захисникам Донецького аеропорту, з цікавістю прослухали розповідь про наших земляків-«кіборгів», про їхні мужність, героїзм та силу духу!

    Школярі проявили неабиякі знання історії рідної країни, а також поділилися секретом, що син одного з героїв ДАПу – Олександра Печака – навчається в одному класі з ними. Дізнатись більше »

VII онлайн-фестиваль народної творчості «Різдвяне диво»

Різдвяне диво
    Ось уже відходить найвеличніше свято року – Різдво Христове. Ми чекали його не тільки через можливість відсвяткувати і продовжити зустріч новорічних свят, а йзаради дотримання символічних, сформованих століттями традицій нашого народу.
       Різдво сягає сивої давнини, яке залишили у спадок наші пращури. Дізнатись більше »