Архив для лютого, 2023

Заходи бібліотек по відзначенню 152 річниці від дня народження Лесі Українки.

Леся Українка

       25 лютого в Україні відзначали 152-річницю з дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. 

        Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Дізнатись більше »

З метою національно-патріотичного виховання користувачів в бібліотеках були проведені заходи до Дня спротиву окупації АР Крим та м. Севастополь.

День спротиву окупації АР Крим та м. Севастополь

      26 лютого відзначається День спротиву окупації АР Крим та м. Севастополь. В цей день ми шануємо героїзм та відчайдушність мешканців Криму, що не побоялись протистояти російським окупантам, вийшовши на мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Дізнатись більше »

Волейболістки Гайсинського “Колосу” взяли участь в щорічному обласному турнірі пам’яті першого директора Теплицької ДЮСШ Гижка В.Х

Гайсинська ДЮСШ
     Федерація волейболу Гайсинського району спільно з Теплицькою селищною радою 25 – 26 лютого провели щорічний обласний турнір пам’яті першого директора Теплицької ДЮСШ Гижка В.Х. та на підтримку Збройних Сил України серед чоловічих ветеранських, юнацьких та жіночих команд.
         До змагань жіночих команд було запрошено команду Гайсинського «Колоса». Дізнатись більше »

Волейболісти Гайсинської ДЮСШ зайняли ІІІ місце на обласному турнірі.

Гайсинська ДЮСШ

     26 лютого відбувся обласний турнір з волейболу серед юнаків 2006-2007 р.н. присвячений пам’яті директора Теплицької спортивної школи Гижка В.Х.

   У даному турнірі участь прийняло чотири команди : ОДЮСШ м. Вінниця, ДЮСШ м. Теплик, ДЮСШ м. Гайсин, ДЮСШ м. Бершадь. Дізнатись більше »

Інформаційна слайд-презентація “Сонце на зиму повертається, з Колодієм вітається”.

до м асляної
           Зима добігає свого кінця, втомивши нас холодом, похмурістю, переживаннями, неспокоєм.
     Найбільші зимові свята вже минули, а найголовніші весняні ще попереду,проте саме зараз у всіх виникає особливе передчуття неминучості сонячних днів і такого бажаного тепла, спокою та миру. Дізнатись більше »

Рідна мова – скарб народу. День рідної мови в бібліотеках Гайсинської ЦБС.

День рідної мови. Гайсинська ЦБ

     Міжнародний день рідної мови запроваджено ЮНЕСКО з метою максимального збереження мов всіх народів планети та шанобливого ставлення до них. Уперше його відзначили у 2000 році, й відтоді щорічно святкують 21 лютого.

       Це свято є особливим для усіх нас, адже українська мова є найціннішим багатовіковим надбанням, душею нашого народу та його генетичним кодом. Дізнатись більше »

До Дня рідної мови в музеї фольклору було проведено екскурсію.

Музей фольклору

      В Міжнародний день рідної мови до музею фольклору Гната Танцюри завітали учні 6-Б класу ЗЗСО №4 з учителем української мови і літератури Наталією Вікторівною Немировською.

       Для них проведено народознавчу годину «Рідна мова і народна пісня – нерозривні два крила». Дізнатись більше »