Архив для лютого 16, 2023

У День Єдності до музею АТО завітали відвідувачі.

Музей АТО м. Гайсин приймає відвідувачів

      16 лютого до музею АТО м. Гайсин завітали учні 7-А класу ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 (класний керівник Возняк Оксана Леонідівна).

     Під час екскурсії школярі мали змогу пригадати історію нашої країни останніх років, послухати розповіді про героїв-земляків, які брали участь в Революції Гідності, а також з 2014 року захищали Україну в АТО/ООС і продовжують боронити рідну землю в повномасштабній російсько-українській війні. Дізнатись більше »

В центральній бібліотеці відбулася презентація книги Юлії Давидко.

Презентація книги в центральній виставці

       Свою нову книгу під назвою «Пам’ять генів» презентувала читачам Гайсинської центральної бібліотеки авторка Юлія Давидко.

    До цієї книги увійшло 13 оповідань. У них авторці вдалося гармонійно переплести страждальну минувшину предків із сучасними трагічними подіями. Дізнатись більше »

У центральній бібліотеці відбувся День краєзнавства «Пізнавай історію свого краю».

Пізнай історію свого краю

    Кожній людині притаманна любов до рідного краю, «малої Батьківщини», як ми часто величаємо непримітну краплинку на карті, де з’явилися на світ. Чуття Вітчизни супроводжує нас усе життя і є одним із найсвітліших і найсвятіших.

    Час високих новітніх технологій, бурхливого попиту інформацій віддаляє молоде покоління від пізнання краси рідного отчого краю. Дізнатись більше »

Юні волейболісті Гайсинської ДЮСШ в черговий раз передали кошти на потреби ЗСУ.

Волонтерська допомога волейболісток Гайсинської ДЮСШ

    15 лютого на базі Гайсинської ДЮСШ відбулась зустріч юних волейболістів  2008-2009, 2010-2011 р.р. з президентом благодійного фонду «Сильні разом» Віталієм Красюком.

     В рамках цієї зустрічі були передані кошти для військових 59 – ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Дізнатись більше »

“Ти вічний біль, Афганістан”. Заходи бібліотек до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Заходи бібліотек до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

      З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни.

    Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Дізнатись більше »