Архив для квітня, 2023

Родичам загиблих військових із Гайсинської громади вручили ордени «За мужність».

Орден "За мужність" Танасійчук Дмитро

      28 квітня ордени “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) вручили родинам загиблих захисників з Гайсинської громади —  Танасійчуку Дмитру Ігоровичу та Іщуку Олексію Олексійовичу.

          Нашим Героям, землякам, воїнам, які боролися і віддали найдорожче в боротьбі за свободу. Дізнатись більше »

Із циклу «Нові імена на карті Гайсина».

Марія Примаченко

    Вулиця Суворова рішенням 37 сесії Гайсинської міської ради від 30 серпня 2022 року перейменовано на вулицю Марії Примаченко.

     Марія Примаченко – видатна українська художниця XX століття, лауреатка Державної премії України імені Тараса Шевченка, твори якої увійшли до скарбниці світового мистецтва. Дізнатись більше »

Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам’ять …Тематична зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

Тематична зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС

     Чорнобиль – чорний біль нашої землі. 1986-ий – рік, який приніс кожному найважчі випробування. Не можна не згадувати ті події без особливого хвилювання і великої вдячності тим, хто першими вступили в боротьбу за ліквідацію наслідків аварії, жертвуючи своїм здоров’ям, а іноді й життям. Їх подвиг вічний, їх обличчя будуть пам’ятати наші нащадки. Дізнатись більше »

Чорний біль України. Заходи бібліотек громади до 37-ї річниці Чорнобильської трагедії.

Заходи бібліотек громади до 37-ї річниці Чорнобильської трагедії.,
     26 квітня виповнюється 37 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття.
      Ця подія – нагадування про героїзм ліквідаторів аварії, про наслідки, які ця катастрофа принесла довкіллю та людям. Дізнатись більше »

Учні Гайсинської музичної школи зайняли призові місця на обласному конкурсі «Подільська весна-2023»

podilska-vesna-23

   18-21 квітня 2023 року на базі Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д.Леонтовича відбувся обласний конкурс «Подільська весна – 2023» в онлайн-форматі.

    Учні нашої школи вибороли призові місця: Дізнатись більше »

Викладачі та студенти Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д.Леонтовича виступили в Гайсинській музичній школі.

Викладачі та студенти Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д.Леонтовича виступили в Гайсинській музичній школі

   21 квітня в музичній школі відбувся концерт студентів та викладачів відділу духових та ударних інструментів Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д.Леонтовича.

     Колектив учнів та викладачів Гайсинської музичної школи щиро вдячний за чудовий концерт, на якому присутні мали змогу побачити розмаїття духових інструментів та почути прекрасну музику у професійному виконанні. Дізнатись більше »

І знову до музею АТО завітали відвідувачі.

Музей АТО м. Гайсин

   На екскурсію до музею АТО м. Гайсин завітали учні ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна разом із директором школи Ігорем Валентиновичем Брагарем.

    Старшокласники з увагою та цікавістю слухали розповідь про Революцію Гідності, АТО/ООС, як початок російсько-української війни. Із задоволенням у ході екскурсії відвідувачі розглядали представлені в музеї експонати. Дізнатись більше »