Архив для травня 9, 2023

Музейні заклади громади приймають відвідувачів.

Музей “Пам`ять Чорнобиля”

     Нещодавно до музею гончарного мистецтва(музею-садиби братів Герасименків) завітали відвідувачі.

    Вони оглянули багату спадщину наших видатних майстрів гончарного мистецтва – братів Герасименків, Фросини Міщенко, Тетяни Шпак, Валентини Живко, Тетяни Дмитренко та ін…. Дізнатись більше »

Орієнтувальники Гайсинщини підтверджують свій високий клас.

Орієнтувальники Гайсинщини

      4 – 7 травня 2023 р. в м. Чернівці пройшов командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування. В ньому стартували 561 учасник з 21 команди областей України.

      До складу збірної команди Вінницької області було включено шість орієнтувальників спортивного клубу ГрОТ та їх тренер – голова відокремленого підрозділу ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ Юрій Охріменко. Дізнатись більше »

В Гайсинській громаді вшанували пам`ять загиблих воїнів у Другій світовій війні.

До Дня пам'яті та примирення

      Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей,  які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

          Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війни 1939-1945 рр. Щороку 8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Дізнатись більше »

В бібліотеках громади відбулися заходи з нагоди Дня пам`яті та примирення.

До Дня пам`яті та примирення

     Пам’ять. Це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість.  

    8 травня Україна разом з Європою та світом відзначає День пам’яті та примирення і вшановує мужність і відданість тих, хто здобував перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Немає на українській землі такої родини, у літописі якої б не залишила страшні сторінки та жахлива війна, відлуння якої болить і сьогодні. Дізнатись більше »