Архив для травня 23, 2023

У День Героїв в Гайсині відкрили меморіальну дошку захиснику Ігорю Брожину.

Відкриття меморіальної дошки Ігорю Брожину

     Увічнений в рідній школі: у Гайсині відкрили меморіальну дошку на честь Героя Ігоря Брожина

    Сьогодні, 23 травня, символічно у День морської піхоти України, у Гайсинській громаді на фасаді закладу загальної середньої освіти №6 відкрили пам’ятну дошку Ігорю Брожину. Дізнатись більше »

У День Героїв до музею АТО завітали відвідувачі.

Екскурсія в музеї АТО

   Сьогодні, 23 травня у День Героїв, до музею АТО завітали вихованці КЗ «Ситковецька спеціальна школа» у супроводі педагогів Мельник І. С. та Гевельчук М. Г.

    Під час екскурсії юні відвідувачі мали змогу перегорнути сторінки історії нашої країни останніх років, зокрема послухати розповідь про початок боротьби українців – учасників Революції Гідності – за вільне, незалежне, європейське майбутнє нашої держави, дізнатись імена гайсинчан, які брали участь у Майдані, а згодом з 2014 року захищали Україну в АТО/ООС і продовжують боронити рідну землю в повномасштабній російсько-українській війні. Дізнатись більше »

Учні Гайсинської ДЮСШ здобули І місце на чемпіонаті Вінницької області з волейболу.

Чемпіонаті Вінницької області з волейболу.

     20-21 травня в м. Вінниці в спортивному комплексі «Здоров’я» та в ліцеї №19 пройшов чемпіонат Вінницької області з волейболу, серед юнаків 2010 р.н та молодших.

    У змаганнях прийняло участь 11 команд з різних куточків Вінницької області. В перший день змагань наша команда Гайсинська ДЮСШ, розділившись по підрупах потрапила у 2 підгрупу; м. Бершадь, м. Копайгород. Дізнатись більше »

До музею АТО м. Гайсин завітали члени учнівського самоврядування.

Музей АТО м. Гайсин

    До музею АТО м. Гайсин завітали члени учнівського самоврядування Михайлівського ліцею (Краснопільської територіальної громади) разом зі своїми керівниками Зизою Любов Іванівною та Мурієнко Галиною Анатоліївною. Дізнатись більше »

Музичні перемоги викладачів музичної школи.

Музичний конкурс

        10 травня у місті Київ відбувся Міжнародний конкурс мистецтв ART ГЕНІЙ.

    Фортепіанний дует викладачів у складі Козінської Оксани Василівни та Козінської Інни Василівни здобули перемогу – перша премія. Дізнатись більше »

Товариська зустріч волейболісток спортивної школи та СК “Балта”.

Волейболістки Гайсинської ДЮСШ

     На завершення змагального сезону, 23 травня волейболістки Гайсинської ДЮСШ мали змогу прийняти в себе для товариських зустрічей дві команди(старшої та молодшої вікової категорії) СК «Балта». Дізнатись більше »