Архив для травня 24, 2023

Благодійний концерт учнів та викладачів музичної школи.

Гайсинська музична школа

     24 травня 2023 року в залі музичної школи відбувся другий благодійний концерт ансамблевої музики «»

   Ведуча концерту Волошина Валентина Антонівна. Учасники концерту – струнні, вокальні, духові, домрові, вокально-інструментальні, фортепіанні ансамблі разом з викладачами мовою музики розповідали про буремне сьогодення, про віру в перемогу, про дитячі мрії. Дізнатись більше »

В сільських закладах культури відбулися заходи до Дня Героїв.

День Героїв.

      23 травня, наша держава відзначає День Героїв України. Це день пам’яті усіх українців – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, Героїв Небесної Сотні і Героїв АТО. Дізнатись більше »

Екскурсія до музею «Пам’ять Чорнобиля».

Музей "Пам`ять Чорнобиля"

  Слухачі Університету ІІІ віку відвідали музей «Пам’ять Чорнобиля», який увібрав у себе безліч експонатів, що нагадують про цю жахливу трагедію.

   Це документи, фотографії, предмети побуту колишніх жителів Чорнобиля та Прип’яті, відеоматеріали, обладнання, техніка для ліквідації наслідків аварії, костюми ліквідаторів та багато іншого. Дізнатись більше »

День Героїв у Гайсині: пам’ятаймо тих, хто загинув, шануймо Героїв живих.

347237191_1310810909794064_1546642718168836595_n

     23 травня – День Героїв, День вшанування тих, хто боровся за волю та незалежність нашої держави ціною власного життя.

     В цей день до меморіальної дошки Герою України Сергію Леонідовичу Котенку та до меморіального комплексу Алеї Слави було покладено квіти та вшановано всіх Героїв-земляків, які віддали своє життя за мирне небо над Україною. Дізнатись більше »