Архив для червня, 2023

Майстер-клас з соломоплетіння від майстрині Галини Твердоли.

Майстер-клас з соломоплетіння від майстрині Галини Твердоли
    30 червня в міському Будинку культури відбувся майстер-клас з виготовлення ангелів із соломи для дітей та дорослих.
    Вироби з соломи надзвичайно кропітка праця,яка потребує певнихумінь,навиків та вимагає уваги і зібраності. Дізнатись більше »

В Гайсині відзначили День Конституції України.

В Гайсині відзначили День Конституції України.

       28 червня – День Конституції України, знаковий день для українців, бо саме цього дня 27 років тому ми отримали основоположний документ найвищої юридичної сили.

    Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу 27 років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором. Дізнатись більше »

Конституція – оберіг нашої держави. В бібліотеках громади відбулися заходи до Дня Конституції.

До Дня Конституції

    День Конституції України святкують щорічно 28 червня, адже в цей день, 27 років назад, наша країна отримала найважливіший для кожного громадянина документ – Конституцію.

   Основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. Дізнатись більше »

Гайсинські орієнтувальники вчергове підкорюють Львів.

Відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування
     24 – 25 червня було проведено відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування. За гарною, для нас, традицією до участі в змаганнях було запрошено гайсинських орієнтувальників зі спортивного клубу ГрОТ.
    Адже треба сказати, що тільки в цьому році вони відвідали Львівщину втретє і вибороли там чимало нагород. Дізнатись більше »

Музичні перемоги учнів музичної школи.

Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв «Оберіг».

      08 червня 2023 року у м. Кииїв відбувся Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв «Оберіг». У конкурсі брали участь учні Гайсинської музичної школи та остали переможцями.

  Хмарук Єлизавета – лауреат першої премії в номінації «народні інструменти» (викладач Борова Світлана Вячеславівна, концертмейстер Петрук Вікторія Валеріївна). Дізнатись більше »

Обласний онлайн-проєкт «Як є рід – то буде й обід».

Як буде рід - то буде й обід
      Національна кухня – це безцінне надбання кожного народу, який усвідомлює та зберігає свої звичаї і традиції. Культурно-кулінарна спадщина нині виходить на новийрівень, в тому числі і в контексті виявлення елементів нематеріальної культурної спадщини, що зараз на часі. Дізнатись більше »

22 червня – День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

22 червня – День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.,

      Щороку, 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна.

      Чорним горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавим серпом пройшла через кожну душу, кожну долю. Дізнатись більше »