Архив для вересня 27, 2023

Напередодні Дня захисників і захисниць України працівниками музею АТО були проведені бесіди «Їх імена ми славиться наш край».

Бесіда «Їх імена ми славиться наш край"

     27 вересня для учнів 8-А (класний керівник Попко Катерина Петрівна) та 5-В (класний керівник Лисак Людмила Василівна) класів ліцею №7 м. Гайсин на Алеї Слави, що розміщена біля музею АТО, було проведено тематичні бесіди «Їх іменами славиться наш край». Дізнатись більше »

Музей фольклору відвідали учні 9-А класу ліцею №7.

Музей фольклору Гната Танцюри

       Відвідувачі познайомились з музейною експозицією, переглянули представлені тут музейні експонати.

  В експозиції музею – найважливіша та найцінніша частина спадку видатного українського фольклориста Гната Танцюри – записані ним численні зразки народної творчості. Дізнатись більше »

Маленькі патріоти місцевої школи завітали до музею АТО.

Учні 1-Б класу ліцею №7 м. Гайсин відвідали музей АТО м. Гайсин.

       Учні 1-Б класу ліцею №7 м. Гайсин разом зі своєю вчителькою Галиною Григорівною Рибаченко відвідали музей АТО м. Гайсин.

    Екскурсія для дітей стала цікавою мандрівкою в країну сили, мужності та звитяги! Із захопленням малюки слухали розповідь про злих злодіїв-росіян, які намагаються захопити нашу землю та про мужнів українських воїнів – нащадків славних козаків! Дізнатись більше »

Футболіти Гайсинської ДЮСШ здобули перемогу на 2 турі чемпіонату Вінницької області з футболу дитячої ліги.

2 тур чемпіонату Вінницької області з футболу дитячої ліги.,

    В смт. Шпиків 23 вересня 2023р. пройшов 2 тур чемпіонату Вінницької області з футболу дитячої ліги команди 2007-2008 р.н.

   Наша команда грала на виїзді з командою ДЮСШ Шпиків. Показавши гарну гру з самовідачою вихованці Гайсинської ДЮСШ отримали перемогу з рахунком 5:0. Дізнатись більше »

Із циклу “Відкриваємо нові імена”. Середюк Олександр Миколайович.

Із циклу Відкриваємо нові імена. Середюк Олександр Миколайович.
     Гайсинська центральна бібліотека приділяє увагу популяризації видатних постатей Гайсинщини, життя та діяльність яких була маловідома для широкого загалумешканців краю.
         Було зібрано матеріали і підготовлено буклет про уродженця Гайсина Олександра Миколайовича Середюка. Дізнатись більше »