Архив для вересня 30, 2023

Екскурсії до музеїв громади.

Музей Василя Стуса

   Напередодні Дня українського козацтва в краєзнавчий музей Гайсинщини завітали учні ліцею №7 та ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 міста Гайсина.

     Музей Василя Стуса відвідали учителі ліцею №14 міста Умань. Дізнатись більше »

Відкриття меморіальної дошки пам’яті Максима Кривошапка.

Відкриття мем. дошки Кривошапку

     29 вересня 2023 року, у переддень дня народження Захисника, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про випускника Кунянської школи, героя, який загинув під час бойових дій на Луганщині– Максима Віталійовича Кривошапка.

   Меморіальна дошка встановлена на фасаді Кунянської середньої загальноосвітньої школи, де навчався Максим Анатолійович. Дізнатись більше »

Обласний семінар “Охорона нематеріальної культурної спадщини на рівні громад у Вінницькій області”.

Обласний семінар "Охорона нематеріальної культурної спадщини на рівні громад у Вінницькій області".

    28 вересня спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Тамара Франчук взяла участь в обласному семінарі “Охорона нематеріальної культурної спадщини на рівні громад у Вінницькій області”.

   Учасники семінару мали можливість поспілкуватися з головою експертної ради з охорони НКС при Міністерстві культури та інфомаційної політики України, заступником директора ГО ” Центр розвитку “Демократія через культуру” Валентиною Дем’ян. Дізнатись більше »

Патріотично-виховний захід «Поділимось теплом сердець» відбувся в музеї АТО.

Музей АТО

      29 вересня, з нагоди Дня захисників і захисниць України, який відзначатимемо 1 жовтня, в Парку Слави та Памʼяті м. Гайсин відбувся патріотично-виховний захід «Поділимось теплом сердець».

      Участь у тематичній зустрічі взяли юні патріоти – учні ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 та №6 м. Гайсин, які в рамках заходу здійснили покладання квітів до Стели памʼяті героїв російсько-української війни, відвідали музей АТО м. Гайсин. Дізнатись більше »

Привітання з Всеукраїнським днем бібліотек.

Всеукраїнський день бібліотек

Шановні бібліотечні працівники, ветерани бібліотечної галузі! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

      30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. Дізнатись більше »