Архив для лютого 16, 2024

Обласний онлайн фестиваль-конкурс аматорського кіно «Кінометр».

апв

     Нещодавно проходив фестиваль-конкурс аматорського кіно «КіноМетр» 2023.

    За результатами голосування журі фільм «ПАМ`ЯТАЄМО, CУМУЄМО» керівника народної кіностудії Чечелівського сільського Будинку культури Олександра Міщенка зайняв ІІІ місце в номінації «Фільм на тему російського вторгнення в Україну 2022 р.». Дізнатись більше »

Ми – разом! Ми – єдині! І в цьому наша сила!

ап

       16 лютого в Україні відзначають День єднання. Саме єдність та взаємна підтримка громадян – фундамент міцної української державності та гарантія її процвітання.

    Довгим і тернистим був шлях України до визнання її вільною і незалежною країною. Не раз українці на ділі доводили, що відступати не готові ні за яких умов! Дізнатись більше »

Працівники центральної бібліотеки підготували місячник художніх творів «Лютий – місяць тривог і болю».

ол

     Література є віддзеркаленням історичних, політичних, культурних подій у житті суспільства. Завдяки письменству щодня фіксуються події, явища, спогади.

   Літера до літери, речення до речення, сторінка до сторінки відбувається невпинний процес увіковічення людського буття. Дізнатись більше »

В Гайсинській громаді вшанували учасників бойових дій.

ку

      15 лютого 2024 року, у Гайсинській громаді відзначили 35-ту річницю виведення військ з Афганістану.

    Довгих десять років трагічна війна в Афганістані викликала в свідомості людей біль і смуток за понівечені долі наших воїнів. Війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Дізнатись більше »