Архив для березня, 2024

У бібліотеках Гайсинської ЦБС відзначили тиждень дитячої та юнацької книги.

орь

     Щорічно під час весняних канікул в бібліотеках країни проводиться Тиждень дитячої та юнацької книги. Цього року гасло тижня «Наближаємо Перемогу з книгою».

    Книга може бути зброєю! Та ще й якою потужною! Книга може бути захистом! Від невиглавства,байдужості, самотності, тривожності.

      Книга надихає! Навіть не будемо перелічувати, чому навчає книга, бо майже всі науки можна опанувати із книгою. Дізнатись більше »

Обласний турнір з футболу присвячений пам’яті тренера-викладача Гайсинської ДЮСШ Крутікова Віктора Андрійовича.

мтрьл
     28 березня 2024 р. був проведений обласний турнір з футболу серед команд 2008-2009 р.н., присвячений пам’яті тренера-викладача Гайсинської ДЮСШ Крутікова Віктора Андрійовича.
      В турнірі прийняли участь команди: Гайсина, Бершаді, Тульчина та Ладижина. Дізнатись більше »

У центральні бібліотеці відбувся шахово-шашковий турнір.

апв

      В час весняних канікул в читальній залі Гайсинської центральної бібліотеки знову зустрілися учасники шахово-шашкового турніру «Білі і чорні – класичне поєднання інтелекту».

    Адже шахи це не просто гра, це мистецтво, де кожен з учасників має можливість виявити свою майстерність та зростати як шахіст. Шахи і шашки – відмінні тренажери не тільки гнучкості розуму. Дізнатись більше »

В музеї фольклору було проведено бесіду «Пісні Явдохи Зуїхи – скарби народної душі».

пвіпав

       В час весняних канікул до музею фольклору Гната Танцюри завітали учасники фольклорного дитячого ансамблю «Зозулята».

    Цей колектив добре знаний не тільки на Гайсинщині, але й на Поділлі. Вони є переможцями і дипломантами багатьох фестивалів народної пісні, зокрема Всеукраїнського і обласного фестивалів фольклору на приз Гната Танцюри. Дізнатись більше »

Зустріч із психологом в бібліотеці.

ор

    26 березня в центральній бібліотеці Гайсинської ЦБС в рамках засідання клубу «Берегиня» відбулася зустріч з Геращенко Тетяною – практичною психологинею на тему «Профілактика емоційного вигорання» та майстер-клас в’язання шкарпеток на двох спицях для початківців і внутрішньо переміщених осіб. Дізнатись більше »

Екскурсія в музей Василя Стуса.

орл

     До музею Василя Стуса завітали педагогічний та учнівський колективи Гоннопільського ліцею Тульчинської міської ради.

       Гості мали чудову можливість побувати в музеї. Завдяки захоплюючій екскурсії вчителі та учні не лише дізналися багато цікавого про життя і творчість Василя Стуса,. Дізнатись більше »

Співчуваємо, сумуємо, пам’ятаємо!

лодж
    Відділ культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради, працівники культури громади висловлюють щирі співчуття родині Драч (Яковенко) Віри Іванівни з приводу її смерті.
       Віра Іванівна довгий час пропрацювала в сільських закладах культури сіл Ярмолинець та Харпачки. Дізнатись більше »