Архив для березня 18, 2024

Переможці обласного конкурсу “Кобзар і Україна”.

иолж

      15 березня у м. Тульчин проходив щорічний обласний конкурс читців «Кобзар і Україна» з нагоди 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

      Від нашої громади приймали участь переможці районного конкурсу читців: Артем Карпенко, Вероніка Кравчук та Галина Горбань. Дізнатись більше »

Вихованці спортивної школи здобули нагороди на Чемпіонаті області з греко-римської боротьби.

родол
   16 березня в м. Вінниця проходив Чемпіонат області з греко-римської боротьби серед юнаків 2007-2009 років народження (U-17), відбірковий до Чемпіонату України.
   Брали участь команди м. Вінниці: СК «Олімп», СК «Сокіл», СК «Лідер», м. Жмиринки, м. Могилів-Подільський, м. Бершадь та м. Гайсин в загальному 133 учасники. Дізнатись більше »

Переможці Всеукраїнського конкурсу.

оир

      Учні Гайсинської музичної школи  взяли участь V Всеукраїнський конкурс «Шевченкова весна» (березень 2024, м. Вінниця).

   Новікова Каміла, Магазинська Вероніка здобули перемогу в номінаціях «За оригінальний погляд на поетичний твір Шевченка «В казематі», «Філософське розкриття теми поетичного твору» (викладач Левицький Андрій Олександрович). Дізнатись більше »

Екскурсія до міського краєзнавчого музею.

ьмьт

    До Всеукраїнського Дня добровольця здобувачі освіти 4-Б класу на чолі з класним керівником Нетребіною Т.М. відвідали міський краєзнавчий музей: прослухали цікаву екскурсію про історію рідного краю з давніх часів до сьогодення. Дізнатись більше »

Майстер-клас з виготовлення об’ємної листівки «До нас завітала весна».

маивми

        Традиційно щомісяця в міському Будинку культури проводяться майстер-класи на різну тематику.

     Так 15 березня пройшов майстер-клас з виготовлення листівок для дітей 5-А класу ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин (класний керівник Тихонюк Валентина Володимирівна). Дізнатись більше »

Благодійна концертна програма “Масниця прийшла – весну принесла”.

ІФВ

    17 березня в міському парку культури та відпочинку відбулась благодійна акція  в рамках заходів «Разом до Перемоги», в якій взяли участь старостинські округи Гайсинської громади.

   В рамках цієї акції було проведено ярмарку-продаж кулінарних виробів та концертну програму за участю народних аматорських колективів громади. Дізнатись більше »

Волейболістки «Колоса» з перемоги стартували в обласному чемпіонаті.

апвпв

      Як відомо, волейболістки «Колоса» є єдиними чемпіонками області з команд Гайсинської територіальної громади. Цю перемогу вони здобули рік тому на змаганнях у Липовці. І ось цієї суботи вони взяли старт у Чемпіонаті Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» серед жіночих команд вже цього, 2024 року. Дізнатись більше »