Архив для березня 21, 2024

Всеукраїнський тиждень дитячого читання в бібліотеці-філії для дітей.

ів

      Щорічно, у березні, стартує Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цього року Тиждень читання в бібліотеці – філії для дітей м. Гайсин проходить під гаслом «Нам книга відкриває всі світи». Бібліотечні працівники активно включилися у організацію проведення заходів з нагоди Тижня читання в центрі яких, як завжди, – книга та її читач. Дізнатись більше »

День казки у бібліотеках Гайсинської ЦБС.

ів

      20 березня відзначається Всесвітній день казки. Казка – це народно-поетичний або писемно-літературний твір про вигадані події чи осіб, іноді за участю фантастичних сил, який має повчальну мету.

       Казки вони безсмертні, а безсмертні вони тому, що в них живе і не вмирає сам народ, казки упродовж віків були і залишаються чарівними провідниками доброти і милосердя. Дізнатись більше »

До Всесвітнього Дня поезії в музеї фольклору Гната Танцюри була представлена виставка.

лод

     В музеї фольклору Гната Танцюри організована виставка із музейної колекції «Поезія – це діамант величиною в слово».

    Адже Гнат Трохимович Танцюра за основною професією учитель української мови і літератури. На своїх уроках знайомив школярів з пророчими словами Тараса Шевченка, могутнім словом Івана Франка, жіночою поезією Лесі Українки, поезією інших українських класиків. Дізнатись більше »