Архив для березня 25, 2024

Музей Василя Стуса відвідали туристи тур- клубу «Країна Ю Ей».

мст

           24 березня до музею Василя Стуса завітали учасники тур-клубу з міста Київ. «Країна Ю Ей» – профільний туроператор по Україні. Ця компанія існує з 2007 року і на даний момент може вважати себе однією з кращих на українському туристичному ринку в Україні. Дізнатись більше »

Учні Гайсинської ДЮСШ здобули три призові місця на чемпіонаті області з бадмінтону серед інклюзивних спортсменів.

счмясм

       Під егідою Департаменту гуманітарної політики та Федерації бадмінтону Вінницької області 23 березня 2024 року в м. Вінниця на базі Вінницького бадмінтоного спортивного клубу, пройшов відкритий чемпіонат Вінницької області з бадмінтону серед інклюзивних спортсменів. Дізнатись більше »

Вихованці відділення бадмінтону зайняли призові місця на обласному чемпіонаті та портапили у збірну області.

явач

        22 березня 2024 року в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2012 р.н. та молодше.

    В змаганнях участь прийняли кращі гравці з Жмеренської ТГ (Браїлів), Ладижина, Гайсинської ДЮСШ, ВОКДЮСШ та ГО «ВБСК» в загальному 51 учасників, з них 24 юнаки та 27 дівчат. Ігри проводилися по олімпійській системі. Дізнатись більше »

Волейболісти Гайсинської спортивної школи здобули перемогу у товаристській зустрічі.

од

    24 березня 2024р. у м. Вінниці відбулась товариська зустріч з волейболу, серед юнаків 2009 р.н. та молодші, між командою Гайсинської ДЮСШ та командою Вінницького ліцею № 20.

     Ігри складалась з 6 партій. Дізнатись більше »

Музичні здобутки.

поо

      Вітаємо переможця ХСVI Двотурового міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтва «STAR SPACE» (28.02.2024, м. Київ) Мельника Дениса – лауреата ІІ Премії (викладач Петрук Вікторія Валеріївна). Дізнатись більше »