Архив для березня 26, 2024

Співчуваємо, сумуємо, пам’ятаємо!

лодж
    Відділ культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради, працівники культури громади висловлюють щирі співчуття родині Драч (Яковенко) Віри Іванівни з приводу її смерті.
       Віра Іванівна довгий час пропрацювала в сільських закладах культури сіл Ярмолинець та Харпачки. Дізнатись більше »

Музей АТО відвідують жителі громади.

роол

      В ці дні музей АТО м. Гайсин відвідали діти та дорослі, котрі з цікавістю пізнають сучасну історію України.

    В експозиції музею представлені зразки зброї та боєприпасів, особистих речей та військової амуніції, колекція шевронів та прапорів із підписами українських воїнів та волонтерів, воєнні трофеї, відібрані у рашистських загарбників тощо. Дізнатись більше »

Конкурс дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках».

ап

       Юні гайсинчани – читачі бібліотеки-філії для дітей м. Гайсин долучились до ІІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнку «Майбутнє планети у наших руках».

        За допомогою фарб, фломастерів та олівців у своїх малюнках, діти відобразили бережливе ставлення до природи, велику руйнівну шкоду, яку завдає війна навколишньому середовищу, знищену флору та фауну нашої держави, Дізнатись більше »

У Гайсинській громаді відкрили меморіальну дошку воїну Загинайлу Олександру Миколайовичу.

ит

     Сьогодні, 26 березня 2024 року, у селі Мар’янівка Гайсинської громади на фасаді сільського клубу відбулося відкриття меморіальної дошки в пам’ять полеглого Героя – Олександра Миколайовича Загинайла, який з початком повномасштабної російської агресії став на захист України. Дізнатись більше »