Архив для травня 24, 2024

День Героїв в музеях громади.

шгеп

      День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

      22 травня, напередодні Дня Героїв музей АТО м. Гайсин відвідали учні 8-Б класу ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 разом з вчителькою Наталією Михайлівною Данчук. Дізнатись більше »

Звітний концерт народного відділу.

рппв

      23 травня в залі музичної школи відбувся звітний концерт народного відділу «Музика єднає нас».

   Перед початком благодійного концерту всі присутні подякували воїнам Збройних Сил України за можливість навчатися та звітувати перед батьками та прихильниками музики, вшанували памʼять загиблих героїв хвилиною мовчання. Дізнатись більше »

День Героїв відзначили в бібліотеках Гайсинської ЦБС.

пкк

      23 травня – День героїв Україні. Свято встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та військових ЗСУ, які віддали свої життя у повномасштабній російсько-українській війні за свободу України. Дізнатись більше »