Архив для червня, 2024

Відзначення Дня Конституції України в закладах культури громади.

28 червня – День Конституції України.

       Сьогодні, 28 червня, з нагоди 28-ї річниці Дня Конституції України відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку – борцеві за незалежність і свободу українського народу та до пам’ятної Стели Героїв російсько-української війни борцям за територіальну цілісність та державний суверенітет України! Дізнатись більше »

Музей Василя відвідала відома українська фотографка, режисерка,поетеса та журналістка медіа «Читомо» Анна Ютченко.

Екскурсія до музею Василя Стуса

      Анна Ютченко приїхала з м. Львів у музей Василя Стуса з метою популяризації творчості Василя Стуса.

     Журналістка взяла інтерв’ю у працівників музею та жителів села. Анна мала можливість познайомитися з історією музею, побачити унікальні експонати, що відображають різні періоди життя Василя Стуса, а також дізнатися про життя та побут сім’ї Стусів. Дізнатись більше »

День Конституції України у бібліотеках Гайсинської ЦБС.

Виставка до Дня Української Державності

    28 червня в Україні відзначають важливу дату – 28–му річницю затвердження Верховною Радою Конституції України.

    День Конституції – не просто свято основного закону, який декларує цінності держави, це доленосний день, коли було затверджено права і свободи українців та суверенітет і цілісність України. Дізнатись більше »

«Вулиця Пилипа Орлика» із циклу «Нові імена на карті Гайсина».

Вулиця Пилипа Орлика

    Напередодні Дня Конституції України згадаємо про Пилипа Орлика, одного з основоположників української державності, автора першої української Конституції.

    Рішенням 49 сесії міської ради від 16 жовтня 2015 року вулицю П.Морозова перейменовано на вулицю Пилипа Орлика. Гайсинська центральна бібліотека підготувала буклет «Вулиця Пилипа Орлика» із циклу «Нові імена на карті Гайсина». Дізнатись більше »

Бубнівську кераміку було представлено на культурному форумі «Культура та креативні індустрії для сталого регіонального розвитку».

Виставка елементів НКС

      Поділля споконвіку славилось своєю керамікою. До найвідоміших осередків гончарного мистецтва, безсумнівно, належать села Новоселівка і Бубнівка.

     26 червня у місті Вінниця відбувся культурний форум «Культура та креативні індустрії для сталого регіонального розвитку». Дізнатись більше »

Кольоровий – веселковий простір “День сонячних промінців”.

Кольоровий – веселковий простір “День сонячних промінців”

       У бібліотеці-філії для дітей м. Гайсин відбувся чудовий та пізнавальний кольоровий – веселковий простір, в рамках літніх читань, під назвою “День сонячних промінців”.

         Особливе задоволення присутні отримали від перегляду лялькової вистави Дізнатись більше »

Чарівне свято Івана Купала відзначили у Гайсині.

Святкування Івана Купала

    У ці теплі, квітучі дні літа українці святкують одне з найпрекрасніших народних свят – Івана Купала. Свято, яке об’єднує і дорослих і дітей, яке дійшло до нас зі скарбниці народної спадщини від бабусь та дідусів.

   В парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького працівники культури міського Будинку культури організували та провели купальське свято. Дізнатись більше »