Річниця загибелі нашого земляка – воїна АТО – Коваленка Петра Миколайовича.

Коваленко Петро

       Любов до рідної землі прикрашає кожну людину, а воїни,  які поклали заради України найдорожче  - своє життя – залишаться жити у народній пам’яті та у наших серцях.

        Сьогодні минає 8-ма роковина з дати смерті нашого земляка – Героя Петра Коваленка.

      Неоголошена війна, що розпочалася у нашій країні  2014 року під назвою АТО,  не залишила байдужим нашого земляка, жителя с. Рахнівка Петра Коваленка.

     Восени 2013 року завершив строкову службу в Житомирській 95-ій десантній бригаді і залишився на військовій службі за контрактом. Молодий,  життєрадісний,  сповнений життя, – він загинув 2 травня 2014 року поблизу м. Слов’янська під час виконання завдання у рамках антитерористичної операції.

     Солдат Петро Коваленко загинув від вибуху гранати «ВОГ» з підствольного гранатомета, яка розірвалася у нього під ногами. Всю ударну силу та численні осколки він прийняв на себе і фактично закрив своїм тілом сімох товаришів по службі, які дістали поранення і контузії. Від осколків Петра не врятував і його «щасливий» бронежилет, в якому за тиждень перед тим застрягла ворожа куля.

    Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та нагороджений недержавною відзнакою — медаллю «За визволення Слов’янська».

     Ми схиляємо голови перед нашим земляком – учасником АТО, який віддав життя, відстоюючи єдність України.

     Його подвиг ніколи не буде забутий та завжди слугуватиме прикладом жертовного служіння Українському народові.

     Працівники культури Рахнівського сільського Будинку культури відвідали могилу, поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували світлу пам`ять Героя.

     Пам’ять про Петра Коваленка навічно залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава Герою!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий