До джерел творчості Антолія Дімарова.

279080851_1146206329551927_124368799923527425_n

     5 травня 1922 року на Полтавщині в хуторі Гараськи народився український письменник Анатолій Дімаров . Творчий доробок письменника становить кілька десятків томів , в яких зібрані оповідання, новели, романи, прози .

     В своїх творах він писав життєву правду про українських людей та їх долі для дорослих і дітей. Його по праву ввважають патріархом української прози і духовним батько «шістдесятників». Бо написано ним цілий материк, серйозних і проникливих творів з глибин життя українського народу – романів, повістей, оповідань, мікроновел.

Я пишу твори для того, щоб людина взяла мою книжку,

забула про негаразди і їй трошки полегшало на душі

від того, що вона прочитала. Оце моє основне завдання.

І посміялась зі мною, і пожурилась…

Анатолій Дімаров

          В 1981 році Анатолій Дімаров за свою літературну творчість був удостоєний премії Т.Г.Шевченка.

       Бібліотеки громади долучилися до відзначення 100-річчя від дня народження та вшанування пам`яті відомого українського письменника Анатолія Дімарова.

     

У Гайсинській центральній

бібліотеці оформлена

виставка

– персоналія «Я все життя

збираю людські долі.»,

розгорнуто книжкові перегляди«На високогір’ї віку» (Бібліотека-філія для дітей м. Гайсин),

«Блискучий майстер слова і тонкий стиліст» (Відділ юнацтва).

     

       

    В сільських бібліотеках оформлені викладки літератури «Лицар сучасної прози» (Мар`янівська бібліотека-філія), «Великий майстер українського слова» (Кисляцька бібліотека-філія), «Митець, прозаїк і творець» (Зятковецька бібліотека-філія).

 

     «Багато запитань ставить перед людиною життя, і на багато з них відповів письменник Анатолій Дімаров у своїх мудрих, глибоко життєвих книгах. Тож читайте твори письменника та черпайте з них мудрість!

       Також можна переглянути український драматичний серіал-епопею, екранізацію однойменного роману Анатолія Дімарова «І будуть люди». Серіал побудований у формі саги і через призму життя звичайних людей показує турбулентні етапи XX століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади.

       Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне — бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. 12 епізодів. 12 основних героїв. 12 непересічних доль. Історія драматичних змін, кохання і цінності людського життя. Про людей, які жили сто років тому, але так схожі на нас сьогоднішніх.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий