Віртуальна виставка «Дороги життя Олексія Брика».

Дороги життя Олексія Брика
     15 травня народився 1935 року Олексій Григорович Брик – відомий письменник, член Національної Спілки письменників України, лауреат різних премій та конкурсів, автор багатьох романів, оповідань. Його книги полюбилися читачам за багатство тематики, за вміння малювати яскраві характери, несподівані сюжети, влучне слово.
     Народився він в с. Кузьминці Гайсинського району Вінницької обл. Юнацькі роки минули в місті Гайсині. Закінчив два вищі навчальні заклади. За фахом – філолог та психолог. Друкувався в газеті «Вінницька правда».
     Нині проживає на Чернігівщині. Працював учителем, директором школи у смт. Михайло-Коцюбинське на Чернігівщині. Відмінник народної освіти.
1.
         
     1.
       Відзначений державними нагородами й літературними преміями: зокрема Олексій Григорович – лауреат премій «Смарагдова ліра», обласної літературної імені Михайла Коцюбинського та Леоніда Глібова, семиразовий лауреат обласного конкурсу «Краща книга року», нагороджений медаллю Національної спілки письменників України.
1.
1.
       
1.
      Олексій Брик неодноразово відвідував свою “малу батьківщину”, проводились зустрічі з шанувальниками його творчості, зокрема в Гайсинській центральній бібліотеці, в загальноосвітній школі №2, де він навчався.
1.
     1.
   Обов’язково дарував свої книги в бібліотеку, з якими ви познайомитесь в віртуальній виставці «Дороги життя Олексія Брика».
1.
 
1.а
1.
1.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий