В закладах культури громади відбулися заходи до Міжнародного дня сім`ї.

До Міжнародного дня сім`ї.

     До Міжнародного дня сім’ї, встановленого Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році, і який відзначається щорічно 15 травня.

      Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

     Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові підтримати нас теплом, порадою, допомогою, любов’ю. Родина не мислима без любові. Це головна рушійна сила розвитку людства, те, заради чого існуємо всі ми.

      Бажаємо вашим родинам бути квітучими, дружніми і згуртованими. Нехай почуття єднання і привітності завжди гріє вас в будь-яку погоду, в будь-який час року. Бережіть один одного і будьте щасливі.

    У великій, міцній і дружній сім’ї зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю.

    Працівники міського будинку культури підготували та надіслали святкові вітання. Звучали душевні пісні про матір та родину з побажаннями міцного здоров’я, добробуту, миру та затишку в сім’ях.

https://www.facebook.com/100074138605848/videos/743311633512396/ 

     Пісенні композиції надсилали учасники народного колективу Карбівського сільського будинку культури.

https://www.facebook.com/groups/181983213825601/permalink/394103469280240/

     З нагоди Міжнародного дня сім’ї в бібліотеках району організовано книжкові виставки: «Щасливі разом: сімейний роман очима читача» (відділ юнацтва центральної бібліотеки), «Сім’я – ключ до щастя» (Зятківецька бібліотека-філія), «Міцна сім’я – міцна родина» (Мелешківська сільська бібліотека-філія).

На виставках було презентовано різноманітні книги та періодичні видання про звичаї, традиції української родини, про її обереги, виховання, дозвілля в сім’ї тощо, художні твори українських авторів про українську родину.

1.

   

   

 1.

   

1.

   

1.

 В Губницькій сільській бібліотеці було проведено годину творчості для любителів малювання «Родина – тихий серця шепіт, з яким ти по життю ідеш». Діти в великим задоволенням та любов’ю  малювали свої щасливі родини.

    Сім’я була і залишається осередком стабільності та розвитку. Саме в українських родинах зберігаються наші національні традиції.

   Для кожного з нас родина була найнадійнішою фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий