Зустріч та святкові вітання з нагоди Міжнародного дня музеїв.

Міжнародний день музеїв

     18 травня до читальної зали центральної бібліотеки завітали працівники музейних закладів громади з нагоди Міжнародного дня музеїв.

    Начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинськоїх міської ради Микола Ричков привітав музейних працівників зі святом, подякував за високий професіоналізм, відданість своїй справі та вагомий внесок кожного працівника у розвиток музейної справи та культури громади.

     Микола Леонідович побажав міцного здоров’я, добробуту, творчих успіхів та нових досягнень, миру в родинах та нашій славній Україні.

     Завдяки самовідданій праці працівників музеїв зберігається й примножується культурна спадщина, поєднується минуле, сьогодення та майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до історії рідного краю.

   Теплу святкову атмосферу створили працівники міського Будинку культури. Ведуча Олена Чучко надсилала присутнім теплі слова вітань. Солісти Катерина Шуляк та Наталія Островська у святкових вишиванках подарували музичні композиції.

Свої поетичні рядки для працівників музейної справи продекламувала Галина Затхей.

«Невидимі для загалу

Сьогодні є трудівники

День професійний відзначають

Музейних сфер працівники…».

 

То ж День музейників сьогодні

Це одна з найкращих дат.

Мик ажемо вам щиро нині

«Віват» Вам, друзі, наш «Віват».

     Після святкових вітань всі присутні завітали до музею фольклору Гната Танцюри, щоб ще раз оглянути та насолодитися багатою фольклорною спадщиною Гайсинщини, зібраною з великою увагою до дрібниць і нюансів.

    Валентина Голомовза провела відвідувачів музейними кімнатами, ознайомила з експозиціями, висловила захоплення від професійної діяльності, подякувала колегам за наполегливу творчу працю та висловила радість зустрічі з нагоди свята.

  Працівники музеїв ознайомились з музейною колекцією, з життєвим і творчим шляхом видатного фольклориста, новими надходження в музей, поділились досвідом роботи в пошуковій, дослідницькій роботі музейних установ, популяризації роботи музеїв через соціальні мережі.

  Також переглянули новостворену виставку до Всесвітнього дня вишиванки «Вишивка в житті Гната Танцюри».

    Учасники зустрічі поверталися у свої заклади з гарним настроєм та творчими планами та вірою у світле майбутнє та мирне небо над Українською землею.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий