День вишиванки у закладах культури Гайсинської громади.

День вишиванки у закладах культури Гайсинської громади.
     Кожна нація, кожен народ має свої звичаї та традиції. Вишиванка – споконвічний символ українського народу, національна святиня, що несе в собі духовне багатство, мудрість і зв’язок поколінь.
     Сьогодні вишиванка – це не просто генетичний код української нації.
   Працівники культури Гайсинської громади та учасники художньої самодіяльності захопленням підтримали флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки «Одягни Вишиванку Вкраїно моя», який проведився за ініціативи відділу культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики облдержадміністрації.
   Сьогодні війна не дає нам можливості зібратися всім разом, відзначити свято День вишиванки, заспівати пісень, але ми об’єдналися з усіма закладами культури громади онлайн.
  Всі одягли неповторні яскраві вишиванки і замайоріли сторінки закладів культури в мережі Фейсбук різнобарвними візерунками української вишивки.
1.
1.
1.
     Всю різнобарвну красу української вишиванки ви можете переглянути у цьому відео.

https://www.facebook.com/100009036825893/videos/1453838458440509

1.

 1. 

1.
 Нехай день вишиванки зітре кордони і обєднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення та гордість за нашу країну.

1.
Хай у ваших оселях розквітне калина, оживуть птахи й квіти на полотнах! Ми – українці, яких об’єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишивки.
 
   
 Миру та злагоди! Разом до перемоги!
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий