Гончарна колиска Поділля.

Музей гончарного мистецтва(музей-садиба братів Герасименків) в селі Новоселівка
      Музей гончарного мистецтва відображає яскраву сторінку гончарного промислу не тільки Гайсинщини, а й усього Поділля, знаходиться в селі Новоселівка Гайсинської громади.
    У Міжнародний день музеїів, який відзначали, 18 травня публікуємо архівне відео із циклу “Міста і містечка” про музей гончарного мистецтва(музей-садибу братів Герасименків).
     Переглянувши відео ви ще раз переглянете красу гончарних виробів майстрів. Ще раз зможете побачити та почути голос Фросини Міщенко, або як її мило називали односельці “бабусі Франі”, яка вже відійшла у вічність.

https://www.facebook.com/100009036825893/videos/pcb.724473612015569/5053255794765913

    Очолює музей – знаменитий гончар, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, Заслужений майстер народної творчості України Тетяна Шпак.
     Миски, тарелі, глечики і куманці Тетяни Іванівни вражають своєю неповторністю та оригінальністю. Майстриня дотримується славних традицій бубнівської школи, але водночас виробила свій стиль, що відрізняє її роботи від виробів інших гончарів.
      Завітавши до музею ви помилуєтесь не тільки гончарними виробами але й тією квітучою красою, яка панує зараз на території біля музею.
1.
1.
1.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий