Дитяче свято «Миру і щастя всім дітям на світі» відбулося в дитячій бібліотеці.

Дитяче свято «Миру і щастя всім дітям на світі» відбулося в дитячій бібліотеці.
   У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят.
      З цієї нагоди, 1 червня, бібліотека – філія для дітей м. Гайсин, провела дитяче свято «Миру і щастя всім дітям на світі» для найменших своїх користувачів.
    Під час заходу діти змагалися в різноманітних конкурсах: відгадували загадки, розв’язували інтелектуальні задачі, складали казки, розшифровували таємниці з чарівної скрині, демонстрували спритність та артистичність під час веселих руханок, переглянули мультфільм та лялькову виставу.
1.
     Також для юних читачів бібліотеки з 28 травня по 6 червня експонується книжково-ілюстративна виставка – реклама «Під парусом книги – до нових відкриттів», на якій представлені різноманітні книжкові видання для дітей: галузеві енциклопедії, довідники, науково-популярні видання, пригодницькі та фантастичні твори, казки.

 https://www.facebook.com/100015207101587/videos/pcb.1418494025334154/5192931154122090

   День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий