В закладах культури громади вшанували пам`ять дітей, які загинули під час війни.

286160214_392700516229321_1305996684069632594_n

     4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії.

    Дата 4 червня обрана не випадково – цього дня у світі відзначають  Питання захисту дітей – жертв агресії сьогодні, як ніколи раніше, стало актуальним і болючим питанням для України.

  За час військового конфлікту на Сході нашої держави постраждало багато безневинних українських дітей, які втратили можливість жити у власному будинку, ходити у школу, спокійно гратися й відчувати всі барви дитинства.

   Багато з них живуть у бункерах та бомбосховищах, засинають під мелодію «градів» та прокидаються від свисту куль. Українці змушені тікати зі своєї тимчасово окупованої батьківщини зі своїми родинами, в тому числі і дітьми. Наші співвітчизники, які залишили території, де нині відбувається військовий конфлікт, є переселенцями.

     Вони, на жаль, є по всіх куточках України, зокрема й на Овруччині.

    Працівники бібліотечних та клубних закладів громади обслуговують дітей-переселенців та залучають до участі у заходах, що проводяться у бібліотеках, роблячи все можливе для створення атмосфери затишку та комфорту, оточення дітей турботою та увагою.

    В Мар’янівській бібліотеці було проведено акцію пам’яті “Янголи в небі”. Члени літературного клубу “Джерельце ” вшанували хвилиною мовчання та запалили свічки пам’яті. Вони вже ніколи не будуть відвідувати дитячий садочок , школу та інші навчальні заклади. Війна забрала їх життя .

   4 червня в Губницькій бібліотеці- філії відбулася тематична година “Не забудемо! Не пробачимо!”

Діти читали вірші, малювали малюнки…

1.

 

   Години пам’яті пройшли “Дитяче життя – безцінне!”

в Кисляцькій бібліотеці та “Янголи в небі”

в Зятківецькій сільській бібліотеці.

1.

    Були оформлені виставки-інсталяції” Відібране дитинство” (Харпацька сільська бібліотека).

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий