День в бібліотеках друзів відсвяткували громади.

день друзів в дитячій бібліотеці

      9  червня відзначаємо найтепліше свято — Міжнародний день друзів.

    Щаслива та людина, яка має справжніх друзів. В усі часи, дружба була великою цінністю в житті людини, адже справжній друг ніколи не залишить у біді й завжди прийде на допомогу, не чекаючи нічого замість того, щиро порадіє твоїм успіхам, відгукнеться на твоє прохання.

     Бібліотека-філія для дітей організувала бібліотечну акцію, в ході якої вітала своїх відвідувачів з Днем дружби, та презентувала повітряні кульки і смайлики.

     Що може бути прекрасніше,

ніж щира і міцна дружба.

Саме це почуття потрібно

прищеплювати дітям з раннього віку,

і одним з вчителів, безсумнівно, є книга.

     Працівники дитячої бібліотеки до Дня друзів підібрали  добірку книг «Якщо друг у тебе є, життя радісне стає».

1.  З яких можна дізнатися чи завжди дружбу можна зберегти? Чи існує дружба з мамою, татом, бабусею, дідусем, братиком, сестричкою? Як дружать однолітки? Чи може бути песик вірним другом? Відповіді на ці питання можна знайти у книгах книгозбірні.

    Дружба допомагає нам впоратися з проблемами, робить нас кращими, сильнішими, витривалішими. Які вони – справжні друзі? Чи завжди можна зберегти дружбу, пронісши її крізь численні перешкоди?

   Працівники центральної бібліотеки та відділу юнацтва запропонували для своїх користувачів та їхніх друзів добірку книг, які допоможуть відповісти на ці та інші питання.

   


   В Кисляцькій сільській бібліотеці відбулася година спілкування «Друг – це найкраще, що в тебе може бути».

  Разом з дітьми в колі спілкування обговорили тему «Дружбою вмій дорожити» та переглянули добірку книг про дружні відносини, яка була представлена на перегляді літератури. Вірний товариш – незламна фортеця, обнесена муром, покликана захищати, піклуватися та оберігати. Спілкування з дітьми про дружбу допомогло їм зрозуміти, як ставляться до тебе оточуючі, зробили висновок, що мати справжньго друга – велике щастя.

     Книжкову виставку «Дружба понад усе» було оформлено в Зятківецькій сільській бібліотеці, на якій представлені художні твори про справжніх друзів.

    Для бібліотеки справжні друзі – це наші любі читачі, ми завжди з радістю чекаємо зустрічі з Вами. Нехай наша дружба з роками лише міцнішає!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий