Захоплюючі екскурсії, цікаві майстер-класи та неповторна атмосфера в музеї гончарного мистецтва в селі Новоселівка.

Екскурсія в музеї гончарного мистецтва(музеї-садибі братів Герасименків)

    Музеї – це безцінні джерела пізнання, а берегти і доносити до поколінь всі надбання минулого – відповідальне завдання.

     Гончарська хата братів Герасименків, яка стала унікальним закладом, продовжує приймати своїх шанувальників, адже тут можна побачити неперевершені гончарні вироби, а також на власні очі побачити процес виготовлення глиняних виробів та навіть долучитися до нього. Невичерпні ідеї та нові впровадження приваблюють відвідувачів та справжніх поціновувачів гончарського мистецтва.

    І знову 19 червня до музею гончарного мистецтва(музею-садиби братів Герасименікв), що в селі Новоселівка завітали відвідувачі із міста Гайсин та переселенці з Губника.

      Гостей радо зустріла директор музею, Заслужений майстер народної творчості України Тетяна Шпак, яка провела для них цікаву екскурсію.

Тетяна Іванівна ознайомила відвідувачів із усіма експозиціями музею.

Гості більше дізналися про унікальну й стародавню історію бубнівської кераміки та традиції унікального розпису, який занесений до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини «Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки».

1.

     

   

1.

     Також для відвідувачів був проведений майстер-клас з ліплення свищиків. Ліплення з глини є дуже цікавим видом мистецтва і дозволяє емоційно зміцнитись та відпочити.  Коли у руках глина,  через тактильні відчуття, виникає потреба сконцентрувати свою увагу саме на процесі ліплення, не думати про пережиті страхи та негативні емоції, а намагатися зробити усе, щоб вийшов гарний виріб.

    У майстер класі взяли участь не лише діти, а й їхні батьки. Коли у діток не завжди виходило те, що хотілося б зліпити, то підключалися дорослі. Щоб досягнути справжньої майстерності звісно ж треба час, і не одне заняття. Головне -неповторні емоції під час роботи з глиною.

    Особливо були здивовані гості, які тимчасово проживають в селі Губник. Вони ніколи не могли б подумати, що в такому маленькому селі є такий унікальний музейний заклад.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий