Світлої пам’яті Володимира Шмигори…

DSC_4905 (1)
    24 червня сумна звістка приголомшила родину працівників культури. Після важкої хвороби на 61 році життя перестало битися серце доброго друга, інтелігентної, чуйної людини, директора Рахнянського сільського Будинку культури - Володимира Олександровича Шмигори.
     Сьогодні 25 червня працівники культури приїхали у його рідне село Рахни, щоб попрощатися з Володимиром Олесандровичем. Разом із рідними, друзями та жителями села провели його в останню дорогу.
    Родина працівників культури громади глибоко сумують з приводу передчасної смерті колеги і схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлють глибоке співчуття родині, близьким та друзям покійного. Його добре серце та хороші справи назавжди залишаться в наших серцях.
        Більша половина життя його пройшла в Будинку культури, весь життєвий шлях – як на долоні.
   На посаді директора Будинку культури працював з 1994 року. Володимир Олександрович неодноразово нагороджувався грамотами державної адміністрації та відділу культури. Його портрет був занесений на дошку Пошану.
    Приймав активну участь у громадському житті села. Був хорошим господарем, добрим батьком та хорошим дідусем.
       Користувався повагою серед колег і жителів села, за всіх обставин любив жартувати, був позитивним, надійним другом. Таким він залишиться у нашій пам’яті назавжди…
        Це важко прийняти…В це неможливо повірити…
    Розділяємо біль, тугу й сум родини…Чудова людина пішла в засвіти. Творча, талановита, людяна… Царство Небесне, вічна і світла пам’ять… Щирі співчуття рідним і близьким.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий