До Дня Конституції України в Гайсині відбувся урочистий мітинг та покладання квітів.

DSC_6401

       Є дати, які виражають дух народу та симвроілзують його славну історію.

   Сьогодні наша країна проходить неймовірні випробування, які вимагають від нас мужності і мудрості. Але головним залишається те, що задекларовано в головному законі України.

    День прийняття Конституції України символізує цивілізованість і розвиненість країни, а також демократичну основу нашої держави. В цей день ми всі віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий, героїчний шлях.

    Сьогодні, 28 червня з нагоди 26-ї річниці Дня Конституції України в місті Гайсин відбувся урочистий мітинг та покладання квітів.

      Керівники громади та району, працівники структурних підрозділів міської ради, військовослужбовці, жителі міста поклали квіти до Стели пам`яті, а також до пам`ятника Тарасу Шевченку – борцеві за незалежність і свободу українського народу.

 1.

1.

1.

1.

    На початку мітингу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв та всіх українців, які принесли найбільшу жертву за свою державу, за незалежність, за те, що сьогодні ми маємо свою Конституцію.

1.

    В це свято варто пам’ятати, що Конституція це не просто документ, це багаторічна боротьба за Україну, яка триває й досі.

     У своїх виступах міський голова Анатолій Гук, вчителька історії школи №4, представниця від молоді міста Вікторія Телятнікова одностайно висловили впевненість у нашій Перемозі, успішній відбудові та процвітанні України.

1.

1.

     Солісти міського Будинку культури Дарія Кучерук та Ігорь Левицький виконали для всіх присутніх  пісні про рідну неньку Україну та «Шлях до Тараса».

1.

     Нині свято набуває нових значень – цього річ в умовах війни цей день ще дужче демонструє незламність нашої держави та народу.

        Вічна слава Героям! І повага кожному, хто боровся і бореться за гідність та майбутнє України!

        Ми сильні, ми вільні, тому переможемо!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий