З основним законом по життю. В бібліотечних закладах громади відзначили День Конституції.

291004902_3062898214021376_2046090447885479202_n

      У кожній країні, кожного народу є свої святині: релігійні, культурні, політичні, правові, економічні…  Але у більшості народів є особливі багатовимірні святині, які мають одночасно і політичну, і економічну, і духовну, і правову цінність.

         Для нашої рідної країни – це Конституція України, сімнадцятиріччя якої ми відзначаємо цього року. Громадяни нашої незалежної суверенної держави найбільше її цінують і знайомлять з нею світ як з предметом національної гордості.

           Чинна Конституція України – то  будівничий нашого суспільства і нашої держави, творець благ кожної людини.

       Основним джерелом інформування користувачів бібліотек громади з питань права є бібліотечний фонд, який представлений документами з правознавства та юридичних наук, навчальними, довідковими, енциклопедичними виданнями.

     Бібліотеки  мають у своїх фондах  газети  «Голос України», «Урядовий кур’єр». Всі ці видання дозволяють численним користувачам вивчати правову політику нашої держави.

       З метою ознайомлення користувачів з

літературою, яка розкриває історію Конституції

України та її значення у розвитку суспільства,

у центральній бібліотеці організована

бібліотечна виставка

«Конституція – компас суспільства»

та підготовлено інформаційну

слайд презентацію

«На захисті громадських прав і свобод».

 

https://www.facebook.com/100024877112759/videos/pcb.1181532849352608/3322946504654461

1. У відділі юнацтва оформлена виставка-панорама «Конституція України – правовий оберіг держави». Представлена інформація допоможе користувачам бібліотек більше дізнатися про першу Конституцію України та одного із поборників української національної ідеї гетьмана Пилипа Орлика, конституційне становлення нашої країни та усвідомити місце Основного Закону нашої держави у світовому конституційному вимірі.

https://www.facebook.com/100018152103448/videos/1171946703592525  

     Формуванню морально-правової культури користувачів-дітей

сприяють приурочені до Дня Конституції України

виставка перегляд літератури «Конституцію України вивчай –

про герб, гімн, прапор усе знай» та «Конституція моєї Батьківщини»,

організовані у  бібліотеці-філії для дітей.

 

1.

    З нагоди свята сільськими бібліотеками громади організовані книжкові виставки «Символ державної величі» (Бібліотека-філія с.Зятківці), «Конституція – гарант України» (Бібліотекка-філія с. Мар`янівка), «Конституція України – основний закон нашого життя» (Бібліотека-філія с. Бубнівка), «Конституція – основа державності» (Бібліотека-філія с. Степашки), виставка-повага «До Конституції з повагою, до влади – з надією» (Бібліотека-філія с. Жерденівка),  перегляди літератури «Конституція України – основний закон нашого життя» (Бібліотека-філія с. Кіблич), “Конституційні права людини” (Бібліотека-філія с. Губник).                                        

1.

 1.

 

   

1.

 1.

1.

 Пізнавальне значення для користувачів старшого шкільного віку мали також проведені година державності «Конституція – оберіг нашої держави» (Бібліотека-філія с. Кисляк та година правознавства “Основа життя і мого, і Вітчизни, і доля моя – мій закон основний” (Бібліотека-філія с. Губник).

   

   Останнім часом дедалі ширше використовуються користувачами електронні ресурси правничої тематики. Комп’ютерні технології дозволяють здійснювати пошук документів набагато швидше, дають можливості безпосереднього перегляду нормативно-правових актів, копіювання на різні носії.      

     Використовуються також веб-сайти державних органів і установ. Це дозволило, зокрема, розширити доступ громадян до інформації правової тематики та діяльності як центральних органів влади, так і органів влади на місцях. Крім того, завдяки цьому нововведенню бібліотеки стали не лише важливими центрами інформації, а й центрами місцевої громади.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий