День згадування улюблених книг відзначили в бібліотеках-філіях громади.

День згадування улюблених книг

     31 липня відзначали День згадування улюблених книг.

    Улюблена книга – та, до якої звертаєшся, аби отримати гарантоване задоволення і умиротворення. У ній сховано найкраще, що в нас є: найпотаємніші думки, мрії, улюблені почуття. Якщо ви дізнаєтеся улюблену книгу людини, то багато зможете розповісти про неї, про ії мрії та бажання.

     Сторінки книги турботливо зберігають дотик рук, підкреслені фрази, а можливо, й плями від чаю, кави, забуті закладки, засушені осінні листочки.

       Хороша книга-це як розмова з розумною і доброю людиною.

     У кожного з нас є книга, яка залишилася в нашому серці. Ії перечитуєш, до неї повертаєшся і відкриваєш в ній щось нове. Для когось це книга з дитинства, для когось – твір, прочитаний вже в зрілому віці.

   В бібліотечних закладах громади були оформлені перегляди “Відкрий улюблену книгу” (Бібліотека-філія с. Кисляк), «Кинь усе і читай» (Бібліотека-філія с. Ярмолинці), «Люби рідне! Читай українське!» (Бібліотека-філія с. Степашки).

     1.

1.

   Своїх читачів бібліотекар бібліотеки-філії с. Жерденівка запрошувала до бібліокафе – відвідати виставку – бесіду “Немає розумного сусіда, з улюбленою книгою поговори”, посмакувати солодощами та взяти хорошу книгу.

 

В бібліотеках відбулися

фотосесії із улюбленими книгами.

      Тож згадуйте, перечитуйте

свої улюблені книги та

отримуйте насолоду.

       

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий